Individuální půjčka na míru

Každý jsme v jiné situaci a každý potřebujeme něco jiného. Zkuste nám popsat váš problém a my vám vytvoříme půjčku na míru. 

Poskytneme vám prostředky a na jejich vrácení se nějak dohodneme :-)

  • individuální přístup
  • nepožadujeme potvrzení příjmů
  • žádné poplatky předem  

ZOXO na Firmy.cz

 

Poptávkový formulář

Prosím vyplňte náš formulář, ozveme se vám nejpozději následující pracovní den.

 

Hlavní výhody naší půjčky na míru

  • individuální nastavení splátek
  • možnost odkladu splátek
  • žádné poplatky za vedení půjčky

Podmínky poskytnutí půjčky na míru

Půjčka na míru je určena pouze pro podnikatele a OSVČ s platným živnostenským listem. Ke všem našim klientům přistupujeme individuálně a umíme nastavit půjčku a její vyplacení individuálně a s přihlédnutím na jejich situaci a potřeby.

Půjčka na míru je vždy s ručením nemovitosti

Aby mohla být vaše žádost půjčky na míru schválena a vyplacena, je vždy nutné, aby bylo poskytnuté ručení nemovitým majetkem. Ručení může být ve vlastnictví třetí osoby (přítel, rodina, atd.)

 

 
ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na míru s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Naše půjčky nastavujeme férově, s fixním úrokem a možností předčasného splacení bez sankcí!

Více informací

 

ZOXO-půjčka na exekuce ihned

Půjčka na míru ihned

Vyřízení půjčky na míru je velmi rychlé, ale samozřejmě vždy záleží na složitosti případu a požadavků našich klientů. Naším cílem je spokojený zákazník.

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?