Investujte volné peněžní prostředky s garantovaným ziskem

Co znamená mít uložené peníze v bance na běžném nebo na spořícím účtu? Bezpečí? Jen zdánlivé. Z peněz vám každý rok ukrojí část hodnoty inflace. Abyste vklady v bankách a na investičních titulech ochránili, musíte se držet jednoduchého pravidla. Výnos z úspor musí být vyšší než inflace. Pokud vám vklady přinesou méně než 3 % zisku, peníze jste neochránili.

Je zřejmé, že spořící tituly vám vysoký výnos nemohou nabídnout. Abyste mohli získat vyšší výnos je třeba podstoupit větší riziko. Nebo ne? Se ZOXO budou vaše investice v bezpečí a s garantovaným výnosem vypláceným každý měsíc. Našli jste investiční příležitost, která je bezpečná a výnosná zároveň. 

  • investice od 1 mil Kč
  • investice na 12 měsíců či déle 
  • zisk z investice se vyplácí každý měsíc

 

Jak zajistíme bezpečnost investic

ZOXO poskytuje nebankovní půjčky, které jsou ručeny nemovitým majetkem. Na každou nemovitost je zpracován pečlivý odhad hodnoty. Odhad vychází z technického stavu nemovitosti, ale i lokality a cenové mapy v okolí.

Úvěry nejsou poskytovány na 100 % hodnoty nemovitosti. Poskytování půjček klientům s sebou nenese riziko ztráty, právě z důvodu zástavy nemovitého majetku na vyšší hodnotu.

U úvěrů velkého objemu je navíc požadován notářský zápis. Pokud by došlo k nesplácení půjčky je možné přistoupit k odprodeji majetku bez dlouhého soudního řízení. Zároveň je vyžadováno platné pojištění nemovitosti s vinkulací pojistného plnění. Plnění z pojistného v případě škodné události, která by znehodnotila nemovitost, náleží společnosti ZOXO.

 

Proč být ZOXO investorem

  • Vybíráme si klienty, kterým poskytneme úvěr. Zjišťujeme aktuální situaci klienta, jeho potřeby a možnosti budoucího splácení. V případě zvýšeného rizika úvěr neposkytneme.
  • Veškeré půjčky jsou zajištěny nemovitým majetkem s dostatečnou rezervou. Rezerva pokrývá i případné náklady na exekuční řízení. 
  • S poskytováním půjček máme mnohaleté zkušenosti. Dokážeme vyhodnotit rizika. 
  • Právní náležitosti jsou zajištěny renomovanou právní kanceláří Mgr. Petra Vlacha. 
  • Provádíme nepřetržitý monitoring obchodních případů. V průběhu poskytnutí půjčky neustále sledujeme stav nemovitosti dle katastru nemovitostí, vývoj cen na realitním trhu v dané lokalitě, obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík, insolvenční rejstřík, centrální registr exekucí, registry nespolehlivých plátců DPH a mnoho dalšího. 

 

Výnos investorům je vyplácen vždy. (Rizika případných nesplácených úvěrů nese ZOXO.)

 

 

 Domluvte si s námi schůzku a řekneme si více