ZOXO je přímý poskytovatel nebankovních půjček

Společnost ZOXO vám pomůže, když potřebujete finanční prostředky a byli jste v klasické bance odmítnuti. Nebankovní půjčka je také způsob, jak získat potřebný obnos už na začátku podnikání, tedy ve chvíli, kdy ještě nemůžete doložit stálý příjem nebo poslední daňové přiznání s atraktivní výší zisku. Podnikatelé využívají půjčku ve chvíli, kdy je před nimi zajímavá obchodní příležitost, která slibuje zhodnocení vložených prostředků v budoucnu. Úvěr od společnosti ZOXO je půjčka se zástavou. Za půjčené peníze ručíte zastavenou nemovitostí. Ve chvíli, kdy je úvěr zaručený nemovitým majetkem, stává se pro věřitele půjčka velmi bezpečná. Proto je vám půjčka nabídnuta za atraktivní úrokovou míru a s výhodnými podmínkami pro splácení a ZOXO jako jediná nebankovní společnost nabízí předčasné splacení ZDARMA, pokud se například rozhodnete odejít zpět k bankce. Máte dokonce možnost, vybrat si způsob splácení tak, aby vás splátky úvěru zatěžovaly co nejméně. Jaký je rozdíl mezi anuitní a balónovou splátkou?

ZOXO na Firmy.cz

 

 
 
Přímý poskytovatel nebankovní půjčky
Garantujeme možnost splacení nebankovní půjčky zdarma
Garantujeme u nebankovní půjčky stejně vysokou splátku

 

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti

Nenahlážíme do registrů nebankovních půjček

 

Nenahlížíme do žádných bankovních a nebankovních registrů. Pokud si nejste jistí, zda aktuálně v registru jste nebo nejste, pokud chcete požádat o výmaz registrů, připravili jsme pro vás jednoduchý návod jak na výpis a výmaz z registru nebankovních půjček.

 

 
 

 

Anuitní splátka nebankovní půjčky

 

Anuitní splátka od ZOXO

 

Úvěr, pro který je nastavena anuitní splátka se od začátku až do konce splácí stále stejnou částkou. Částkou, která je uvedena v úvěrové smlouvě. Po celou dobu splácení se anuitní splátka nezmění, a přesto splácíte z půjčené částky jinak vysokou sumu každý měsíc. Proč?

Jak přesně anuitní splátka funguje?

Předpis měsíční anuitní splátky je dán například na 1.200 Kč. Každý měsíc bude z vašeho účtu odcházet 1.200 Kč až do doby, kdy bude úvěr zcela splacen. Anuitní splátka se ale vždy rozděluje na část, kterou se splácí úroky a část, kterou se splácí půjčená částka. Připravili jsem pro vás podrobné vysvětlení vysvětlení anuitní splátky a splátkového kalendáře. 

 

 

TIP: Při anuitním splácení se vyplatí vkládat mimořádné splátky spíše na začátku období, tak máte možnost snížit si výši celkových zaplacených úroků. Ke konci období už je většina úroků splacena a mimořádné splátky pak nemají ekonomické opodstatnění.

 

Výhody anuitního splácení:

 • hradíte stále stejnou částku a máte možnost dobře plánovat výdaje,
 • anuitní splátkou splácíte jak úroky, tak úvěr, půjčka se každý měsíc sníží,
 • zůstává stejná i v době, kdy se na finančních trzích dramaticky změní podmínky pro poskytování úvěrů (například růst úrokových sazeb).

 

Balónová splátka nebankovní půjčky

 

ZOXO poskytuje nebankovní půjčky pro podnikatele i s možností balónových splátek. Balónová splátka se od anuitní splátky výrazně liší. Při balónovém splácení půjčky si půjčíte celou částku, ale splácíte jen úrok z půjčené částky. Půjčenou částku vrátíte jako balón při přihrávce, v celé výši a na konci splácení. Jakmile si půjčíte 100.000 Kč na jeden rok, budete zasílat jedenáctkrát jen splátku úroků. Při dvanácté splátce zašlete najednou půjčených 100.000 Kč. Tento způsob splácení je skvělý, když potřebujete v začátcích co nejnižší finanční zatížení. Nízká splátka úroků nebude vaše obchodní aktivity nijak omezovat a máte možnost se připravit na vrácení částky. Na konci období je také možné úvěr refinancovat a přejít na jiný typ splácení. Velkou balónovou splátku si tímto způsobem můžete rozpočítat do dalších let.

Výhody balónového splácení:

 • nízké měsíční výdaje
 • možnost refinancování na konci období
 • poskytuje čas pro spoření

Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou poskytovány i s možností dlouhodobého splácení. A jejich další výhoda? Je to půjčka bez registru! Pokud se vám stalo, že jste v minulosti nedopatřením zapomněli uhradit některou ze složenek neznamená to, že nemůžete žádat o půjčku od společnosti ZOXO. Kontaktujte nás co nejdříve!

Naše půjčky

 

Ukázka poplatků z ceníku u nebankovní půjčky

Zpracování žádosti o nebankovní půjčku ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

Vzory smluv a dokumentů

 

 

 
 
ZOXO pomáhá nejen začínajícím podnikatelům zajistit potřebný kapitál pro rozvoj firmy, zavedeným podnikům dává možnost získat prostředky na nové investice. Stojí vám po boku i při finančních potížích. Refinancování půjček je cesta, jak zabezpečit potřebnou likviditu a snížit výši měsíčních splátek.
 
 

Co je nebankovní půjčka

 

Na otázku, co to je nebankovní půjčka, je jednoduchá odpověď. Je to půjčka od soukromého subjektu, který neposkytuje široké spektrum bankovních služeb. Zaměřuje se jen na půjčky pro podnikatele se zástavou nemovitosti. Nebankovní společnost je registrovaná a veškeré poskytování půjček probíhá v souladu s platnými zákony České republiky.

 

Výhody nebankovní půjčky

 

Aby nebankovní poskytovatel obstál v tvrdé konkurenci ostatních nebankovních a bankovních poskytovatelů půjček, musí nabízet pro klienty celou řadu výhod. Velkou výhodou je především rychlost vyřízení žádosti o půjčku a možnost vyřídit všechny náležitosti z domova. Každá žádost je posuzována individuálně, proto nemusí vadit ani určité záznamy v registru dlužníků. Po celou dobu splácení máte garantovanou pevnou úrokovou sazbu a máte možnost úvěr splatit dříve. Dokonce si můžete zvolit mezi anuitním a balónovým splácením. K vyřízení půjčky je třeba jen několik málo dokladů, není překážkou, když nemáte možnost doložit pravidelný měsíční příjem ve stejné výši. U nebankovní půjčky neplatíte předem žádné poplatky za zprostředkování.

Výhody naší nebankovní půjčky stručně:

 • rychlé posouzení a vyřízení žádosti,
 • možnost veškerou dokumentaci vyřídit z domova,
 • garantovaná pevná úroková sazba,
 • možnost splatit úvěr dříve a zdarma,
 • volba mezi anuitním a balónovým splácením,
 • bez nutnosti dokládání příjmů,
 • žádné poplatky předem za vyřízení půjčky.
 

Jak se splácí nebankovní půjčky bez doložení příjmu

 

U nebankovních půjček máte možnost zvolit si způsob splácení. Můžete dokonce vkládat mimořádné splátky a celý úvěr uhradit dříve v plné výši. Při anuitním splácení zasíláte stále stejnou výši měsíční splátky. Jedna částka je součet splátky dluhu a zároveň splátkou úroků. Dalším způsobem splácení, který je v současné době velmi populární, je balónové splácení půjček. Získáte celou částku, po dobu trvání úvěru platíte jen úroky. Na konci období vrátíte půjčenou částku v celkové výši.

Anuitní splácení: měsíční splátkou hradíte půjčku i úroky, zasíláte stále stejnou výši měsíční splátky.

Balónové splácení: po dobu trvání půjčky hradíte jen úroky, půjčenou částku splácíte najednou, v plné výši, v posledním měsíci sjednaného splácení úvěru.

 

Jak se schvaluje nebankovní půjčka bez doložení příjmu

 

Nebankovní půjčka se schvaluje podle několika doložených dokladů. Je třeba mít platný občanský průkaz nebo pas. Dále se dokládá výpis z bankovního účtu nebo jiný doklad o výši příjmů. Probíhá kontrola v registrech dlužníků, drobné záznamy je možné tolerovat a nemusí být překážkou poskytnutí půjčky. Klient dává souhlas s ručením nemovitostí. Na nemovitost je vyhotoven odhad a půjčka se poskytuje do výše 70 % odhadní ceny nemovitosti. Ručení nemovitostí je zapsáno do katastru nemovitostí. Peníze jsou vypláceny na bankovní účet klienta.

 

Největší mýty o nebankovních půjčkách

 

Kolem nebankovních půjček je celá řada mýtů a polopravd. Obrovské množství z nich vzniklo jen neznalostí konkrétních podmínek, za kterých se nebankovní půjčky poskytují.

Není pravdou že:

 • nebankovní půjčka je drahá,
 • nebankovní půjčka je nevýhodná,
 • nebankovní půjčka se vyřizuje až v případě, kdy vás odmítnou komerční banky,
 • nebankovní půjčku získá každý žadatel,
 • vyřizovat nebankovní půjčku je nebezpečné,
 • schválení žádosti trvá dlouho.

Úroky u nebankovní půjčky jsou mírně vyšší, avšak srovnatelné se sazbami, za které poskytují americké hypotéky bankovní instituce. Některé půjčky získáte dokonce levněji než spotřebitelské úvěry u banky. Nebankovní půjčka má řadu výhod. Především tu, že ji mohou získat podnikatelské subjekty, pro které bývá obvykle problém doložit pravidelný měsíční příjem nebo několik daňových přiznání za uplynulé roky. Zároveň je možné tolerovat drobné záznamy v registrech dlužníků a půjčku tak můžete získat i v případě, kdy by vás pracovník banky odmítnul. Proto v situaci, kdy se vám hůře dokládá výše příjmů a víte o drobných záznamech v registru dlužníků, povedou vaše kroky rovnou k nebankovnímu poskytovateli půjček. Schválení půjčky trvá několik málo minut od doložení potřebných dokladů a vyřizovat nebankovní půjčku je stejně bezpečné jako vyřizovat kteroukoliv jinou půjčku bez ohledu na poskytovatele.

 

Jak vybrat nebankovní půjčku

 

Jako první si prověřte poskytovatele půjček. Společnost nemusí být řádně registrována u ČNB, tato povinnost se týká pouze zprostředkovatelů a poskytovatelů spotřebitelských úvěrů. Dále se dívejte nejen na výši úrokové sazby, ale i na RPSN půjčky, což jsou celkové náklady na poskytnutou půjčku. Někteří poskytovatelé nabízejí nízký úrok, ale RPSN po započtení všech nákladů je velmi vysoké. Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

Nebankovní půjčky poskytujeme na území celé ČR

 

 

 

  

Půjčka na IČO

Půjčka na IČO

Nezáleží na tom, zda jste drobným podnikatelem nebo máte desítky zaměstnanců. Každé podnikání se…

Půjčka bez poplatku

Půjčka bez poplatku

Co se skrývá za termínem půjčka bez poplatků? Zpravidla se jedná o úvěr, kdy neplatíte předem…

Bezúročná půjčka

Bezúročná půjčka

Pokud hledáte bezúročnou půjčku pro podnikatele, můžete narazit na různé typy produktů. Některé…

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?