Je možné získat půjčku bez doložení příjmů? Ano!

Pokud potřebujete půjčit libovolnou částku a z nějakého důvodu nemůžete doložit příjmy nebo jsou vaše příjmy nepravidelné, musíte se trhu s půjčkami hledat půjčku bez doložení příjmů. U půjčky bez doložení příjmů posuzujeme žádosti individuálně a navrhneme vám vhodný postup financování. 

Kdo využívá půjčku bez doložení příjmů

Nejvíce klientů, kteří využívají půjčku bez doložení příjmů, jsou klienti aktuálně registrovaní na úřadu práce. Také se může jednat o osoby pracující formou krátkodobých dohod mimo pracovní poměr nebo podnikající osoby v začátcích bez účetní historie. Klienti žádající o větší půjčku bez doložení příjmů mohou využít půjčku s ručitelem.

 

  • bezúčelové úvěry
  • vyplácíme také exekuce
  • krátkodobé a dlouhodobé půjčky
 

Hodnocení půjčky bez příjmu od ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Půjčka bez příjmu
Naše garance u půjčky bez příjmu
Půjčka bez příjmu od ZOXO

 

Krátkodobá půjčka bez doložení příjmů 

U půjček bez doložení příjmů se většinou jedná o malé částky, například 100 tisíc korun. Výjimkou mohou být i vyšší úvěry. U půjček na malé částky může být doba splatnosti stanovena na kratší dobu. Nejkratší půjčky poskytujeme alespoň se splatností 6 měsíců. 

 

Ukázka poplatků z ceníku půjček

Zpracování žádosti půjčky online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na infolince operátor nebo obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

Vzory smluv a dokumentů k firemní půjčce 

 

 

 

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmů 

Ti, kteří potřebují snížit měsíční splátky na manimum, mohou využít splatnost až 20 let.  Jedná se o anuitní splácení, tedy takové, kdy klient splácí pravidelně jak jistinu půjčky, tak úroky. 

Jak vyřídit půjčku bez doložení příjmů

Půjčku bez doložení příjmů můžete vyřídit telefonicky nebo kompletně online. Stačí vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozve úvěrový poradce Zoxo a provede vás celým procesem získání půjčky. 

Získání půjčky bez doložení příjmů je poměrně rychlé, peníze jsou na účet zasílány obratem po zavkladování nebo po plném zápisu na katastrálním úřadě. K získání půjčky potřebujete jen několik dokladů. 

 

Výhody půjčky bez doložení příjmů

  • rychlé sjednání, minimální administrativa
  • téměř okamžitá výplata peněz na účet
  • výhodná úroková sazba
  • vhodné i pro důchodce, nezaměstnané, rodiče na MD, studenty

 

Prodloužení půjčky bez doložení příjmů

Pokud se dostanete při splácení půjčky do potíží, kontaktujte nás. Máte možnost půjčku prodloužit, refinancovat nebo odložit některou ze splátek. 

 

 

 

Na co si dát pozor při žádání o půjčku bez příjmu

Půjčky bez příjmu poskytujeme pouze podnikatelům a OSVČ, a to z toho důvodu, že spotřebitelské půjčky podléhají zákonu č. 257/2016, který jasně říká, že poskytovatel spotřebitelské půjčky je povinen žadatele o půjčku řádně prověřit, a tedy zjišťovat si jeho skutečné příjmy. 

Žádost každého klienta posuzujeme individuálně, proto v některých případech můžeme chtít doložit aktuální výpis z účtu nebo výpis z registru dlužníků. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod jak vyřídit výpis z registru dlužníků.

 

Naše nebankovní půjčka je na co je zrovna třeba

 

Půjčka bez příjmu

Bez registru

Potřebujete novou střechu nebo to vzít rovnou od podlahy?

Sloučení půjčya bez příjmu

Sloučení půjček

Sloučením půjček získáte kontrolu nad splácením

Půjčka bez příjmu - na směnku

Půjčka na směnku

Rychlé peníze bez zbytečného papírování 

Půjčka bez příjmu od ZOXO pro refinancování

Na refinancování

 Zbavte se nevýhodných půjček a ušetřete

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí