Nebankovní půjčka online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře. Pokud by pro klienty bylo vyplnění online žádosti nepohodlné, mohou se obrátit telefonicky na úvěrové poradce a vyplnit formulář společně

ZOXO nabízí půjčky s nízkými úroky a opravdu  na cokoliv. Také nenahlížíme do bankovních registrů. Vyplacení peněz z online žádosti je rychlé, bez zbytečného papírování a administrativy.

  • nevyžadujeme úřední odhad 
  • rychlé schválení půjčky 
  • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Půjčka online od ZOXO - konečně normální nebankovka
Předčasné splacení půjčky online zdarma
Půjčka online má garanci pevného úroku

 

 

Naše půjčka online je ihned a je na co je zrovna třeba

Půjčka online na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete novou střechu nebo to vzít rovnou od podlahy?

Půjčka online pro začínající podnikatele

Pro začínající podnikatele

Začínáte podnikat nemáte zatím podnikatelskou historii?

Půjčka bez registru - vše on-line

Bez registru

Do registrů nenahlížíme, proto nejsou překážkou

Refinancování od ZOXO - žádejte online

Na refinancování

 Zbavte se nevýhodných půjček a ušetřete

 

Ukázka poplatků z ceníku u půjčky online

Zpracování žádosti půjčky online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám ihned sdělí na infolince operátor nebo obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

 
 
 

Jak probíhá podepisování dokumentů online

Na email, který jste uvedli v žádosti o půjčku, vám přijde odkaz na online smlouvy. Ty si přečtete a zkontrolujete. Následný podpis provedete vložením čtyřmístného kódu, který přijde jako SMS zpráva a poté dokument podepíšete otiskem prstu. A to na displeji telefonu nebo na TouchPadu notebooku. A to je vše! Splátky půjčky posíláte pod VS na bankovní účet uvedený v QR kódu. Online podepsané dokumenty jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 910/2014 eIDAS. 

* Zástavní smlouvy v tuto chvíli online podepisovat nejdou a je třeba fyzický podpis. Katastrální úřady bohužel zatím takto podepsané dokumenty neakceptují. To by se ale mohlo v nejbližších měsících změnit.

Online platby za splátky půjčky pomocí QR kódu

 

Hlavní výhody půjčky online 

  • vyřízení žádosti ihned a odeslání peněz na účet klienta
  • nedokládáte příjmy
  • žádné poplatky za vedení půjčky

Podmínky poskytnutí online půjčky 

Naše nebankovní půjčky jsou určeny především pro podnikatele. Poskytnutí probíhá tak, že vyplníte žádost o půjčku nebo zavoláte na uvedené telefonní spojení. Obratem vás budeme kontaktovat, případně si vyžádáme doplnění podkladů. Podpis smlouvy je pak velmi rychlý a vše můžeme vyřešit u nás v kanceláři nebo poštou. 

Půjčky jsou vždy s ručením nemovitosti

U všech poskytnutých půjček je podmínka ručení nemovitostí. Jedná se v o americkou hypotéku, tedy finanční prostředky jsou poskytnuté oproti zástavě. Stejně jako když máte například běžný hypoteční úvěr. 

Další důležité informace 

Půjčka onlie od ZOXO může splatit předčasně zdarma

Půjčka s možností předčasného splacení

Naši výhodnou půjčku můžete kdykoliv splatit ZDARMA. Opravu, jako jedni z mála nepožadujeme při předčasném splacení nebo refinancování žádné poplatky, nebo penále. Stačí splnit jednoduchou podmínku, nebýt posledních 6 měsíců v prodlení se splátkami. 

Více informací
 
ZOXO online půjčka online s nízkým úrokem

Výhodná půjčka s nízkým úrokem online

Úrokové sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovní 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní, máte tedy jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací
 
ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 

  


 

Petr Holub - financial specialist u ZOXO Financial
Autorem textu je Petr Holub - "Se společností ZOXO spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky poskytování úvěrů, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování. Pravidelně pro vás zpracovávám aktuality a důležité informace z obchodního světa. Věřím, že vám podrobné informace pomáhají při výběru půjčky."

Facebook Petr Holub - financial specialist Finanční specialista Petr Holub - linkedin

  

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí
 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společností podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?