Půjčka s předčasným splacením ZDARMA

Společnost ZOXO poskytuje klientům půjčky proti zástavě nemovitosti a lze sjednat dlouhou dobu splácení. Půjčky nejsou účelové a je možné peníze z úvěru použít dle potřeb klienta. U půjček se nabízí předčasné splacení úvěru i refinancování.  

Poskytované půjčky od ZOXO mají transparentní podmínky a jejich splácení je snadné. Je stanovena pevná úroková sazba, která se nemění po celou dobu splácení úvěru. Úrok zůstává stejný i v případě, kdy se mění podmínky na finančních nebo bankovních trzích. U půjček od ZOXO mají klienti možnost využít předčasné splacení úvěru. Předčasné splacení úvěru není zpoplatněno žádnou sankcí a lze k němu přistoupit už po šesti měsících řádného splácení. 

  • nevyžadujeme úřední odhad 
  • rychlé schválení půjčky 
  • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

Ukázka poplatků z ceníku 

Zpracování žádosti o půjčku ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení. 

 

 
 

 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce s předčasným splacením

 

 

Dle našich obchodních podmínek, bod 9.9. - Dlužník může úvěr splatit kdykoli před sjednanou lhůtou splatnosti. Za dobrovolné splacení úvěru před lhůtou splatnosti je Věřitel oprávněn účtovat poplatek podle sazebníku poplatků. Pokud úvěr trval nejméně 6 měsíců a Dlužník po dobu 6 po sobě jdoucích měsíců, které bezprostředně předcházejí měsíci, ve kterém chce Dlužník splatit úvěr dobrovolně před lhůtou splatnosti, bude řádně platit sjednané splátky úvěru, ve výších a datumech plateb, ujednaných ve splátkovém kalendáři, nebude Věřitel toto předčasné splacení úvěru zpoplatňovat. Stačí tedy vyplnit pouze Žádost o předčasné splacení půjčky.
 
Hlavní výhody konsolidace od ZOXO

Další výhody naší půjčky

  • možnost výběru anuitního a balonového splácení,
  • nedokládáte své příjmy, nenahlížíme do registrů,
  • administrativu vyřešíme za vás.

 

Jak využít předčasné splacení úvěru

Úvěr od společnosti ZOXO je možné sjednat prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo osobně v sídle společnosti. Po doložení požadovaných dokumentů proběhne velmi rychlé schválení půjčky. Schválení půjčky zpravidla trvá jen několik hodin. Peníze jsou zaslány na bankovní účet klienta.

Po šesti měsících anuitního splácení v termínu se klient může rozhodnout využít předčasné splacení úvěru. O předčasné splacení půjčky lze požádat i kdykoliv později, během trvání úvěrové smlouvy. Společnost klientovi vyčíslí zůstatek půjčky ke konkrétnímu datu požadované splátky. Po úplném uhrazení je uvolněna zástava nemovitosti na katastru nemovitostí. 

Výhody předčasného splacení úvěru

  • možnost nastavení dlouhé doby splácení s nízkou měsíční splátkou
  • nízké měsíční zatížení je jistotou a umožní tvořit úspory
  • úspory lze použít pro okamžité předčasné splacení půjčky
  • k předčasnému splacení úvěru je možné přistoupit už po šesti řádných měsíčních splátkách

 

Proč využít půjčku s možností předčasného splacení

U půjčky s možností předčasného splacení máte jistotu pevné úrokové sazby. Dohodnutá výše měsíční splátky se nebude měnit ani v případě, že byste úvěr spláceli řadu let. Je proto vhodné zvolit v nejisté finanční situaci raději delší dobu splácení. Nízká měsíční splátka neohrozí rodinný rozpočet a umožní tvořit rezervy a úspory. Ty lze použít na předčasné splacení úvěru. Předčasné splacení půjčky probíhá bez sankcí a poplatků, uhradíte jen skutečný zůstatek dluhu a vyčíslené úroky. 

 

Další důležité informace 

 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Výhodná půjčka s nízkým úrokem

Naši výhodnou půjčku můžete kdykoliv splatit ZDARMA. Opravu, jako jediní nepožadujeme při předčasném splacení nebo refinancování žádné poplatky nebo penále. Stačí splnit jednoduchou podmínku - nebýt posledních 6 měsíců v prodlení se splácením. 

Více informací

 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka s nízkým úrokem

Úroková sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovni 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní. Máte jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací

 

ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?