Půjčka s ručením nemovitostí

Půjčka se zástavou nemovitosti je cestou, jak získat nízký úrok při splácení. Ručení je jistotou pro věřitele a půjčky se zástavou se stávají výhodnými půjčkami s dlouhou dobou splatnosti. K ručení je možné použít nemovitý majetek klienta nebo třetí osoby. Půjčky se zástavou nemovitosti lze splácet až 20 let. Po celou dobu lze využít možnosti předčasného splacení nebo refinancování

 

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti není účelovým úvěrem a je na cokoliv. S penězi z půjčky volně disponuje klient. Společnosti není nutné dokládat na co byly peníze použity. Půjčka se zástavou má anuitní splácení, pevnou úrokovou sazbu a je určena podnikatelům. 

 • pevná úroková sazba
 • nepožadujeme úřední odhad a doklad o příjmu
 • žádné poplatky předem
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Jsme přímý poskytovatel půjčky s ručením nemovitosti
Garance předčasného splacení zdarma půjčku s ručením nemovitosti
Garance pevné splátky u půjčky s předčasným splacením

 

Co je půjčka se zástavou nemovitosti 

Půjčka se zástavou nemovitosti je úvěr, kdy při podpisu smlouvy vkládáte na katastr nemovitostí zástavu ve prospěch věřitele (společnosti ZOXO). Půjčka se zástavou je stejná jako bankovní hypoteční úvěr s tím rozdílem, že peníze nemusí sloužit jen k účelům souvisejícím s bydlením. Lze je použít na nákup nebo rekonstrukci nemovitosti, ale i k jakémukoliv jinému účelu, dle potřeb klienta. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti má pevnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Po úplném splacení se zástava na katastru nemovitostí vymaže a s nemovitostí je možné volně disponovat. Výši splátek si můžete podrobně spočítat v naší úvěrové kalkulačce

Hlavní výhody půjčky se zajištěním nemovitosti

 • nemovitost je spolehlivým ručením, úroková sazby je proto nízká 
 • půjčka se zástavou má pevnou úrokovou sazbu
 • je možné splácet až 20 let
 • půjčku se zástavou řídíte rychle a online z pohodlí domova

Proč si sjednat půjčku se zástavou nemovitosti

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti kombinuje výhody dvou oblíbených úvěrů. Hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou a spotřebitelského úvěru, kdy čerpáte peníze bez dokládání účelu. Půjčky se zástavou nemovitosti lze splácet až 20 let, ale už po šesti měsících je možné využít předčasného splacení v plné výši a bez sankcí. 

 

 

 

Využijte půjčku se zástavou na co potřebujete

 

Úvěry se zástavou bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů

Pokud potřebujete půjčit libovolnou částku a z nějakého důvodu nemůžete doložit příjmy 

ZOXO - úvěr na rekonstrukci ručený nemovitostí

Na rekonstrukci, nebo koupi nemovitosti

Na běžné opravy, ale také na nákup nových nemovitostí  

 

Krátkodobý úvěr se zástavou nemovitosti

Krátkodobá půjčka

Společnost ZOXO je specialista v poskytování krátkodobých půjček

Ukázka z ceníku poplatků

Zpracování žádosti půjčky  ZDARMA
Administrativa k získání vyčíslení aktuálních dluhů ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na naší infolince operátor, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

 

Vzory smluv a dokumentů

 

 

 

Co je půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou nemovitosti je úvěr, kdy při podpisu smlouvy vkládáte na katastr nemovitostí zástavu ve prospěch věřitele (společnosti ZOXO). Půjčka se zástavou je stejná jako bankovní hypoteční úvěr s tím rozdílem, že peníze nemusí sloužit jen k účelům souvisejícím s bydlením. Lze je použít na nákup nebo rekonstrukci nemovitosti, ale i k jakémukoliv jinému účelu, dle potřeb klienta. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti má pevnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Po úplném splacení se zástava na katastru nemovitostí vymaže a s nemovitostí je možné volně disponovat. 

 

Výhody půjčky se zástavou nemovitosti

 • nemovitost je spolehlivým ručením za nesplacení úvěru, úroková sazba je proto nízká
 • půjčka se zástavou má pevnou úrokovou sazbu
 • nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti je možné splácet až 20 let
 • půjčku se zástavou vyřídíte rychle a z pohodlí domova

 

Proč si sjednat půjčku se zástavou nemovitosti

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti kombinuje výhody dvou oblíbených úvěrů. Hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou a spotřebitelského úvěru, kdy čerpáte peníze bez dokládání účelu. Půjčky se zástavou nemovitosti lze splácet až 20 let, ale už po šesti měsících je možné využít předčasného splacení v plné výši a bez sankcí. 

 

ZOXO - půjčka s ručením nemovitosti pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnou nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO - půjčka ihned se zástavou nemovitosti

Půjčka ihned

Vyřízení naší půjčky a její vyplacení je velmi rychlé a prakticky ihned. Protože naše klienty nezatěžujeme administrativou, nebo dokládáním příjmů, je půjčka vyřízena ihned.

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky s ručením nemovitosti

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společností podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?