Bezúročná půjčka pro začínající podnikatele

Pokud hledáte bezúročnou půjčku pro podnikatele, můžete narazit na různé typy produktů. Některé mají vysoké poplatky za poskytnutí půjčky, jiní vypisují obrovské sankce a penále při opožděné platbě. Na co si dát pozor a jak se v bezúročných půjčkách vyznat?

Je bezúročná půjčka mýtus?

Na trhu je několik produktů půjček, které se prezentují jako bezúročné půjčky a jsou určeny podnikatelům. Pečlivě prověřujte podmínky takových půjček. Některé z nich mohou mít vysoké poplatky za sjednání úvěru. Jiné si účtují poplatek za vedení účtu. U některých máte možnost sjednání jen po telefonu (krátkodobé úvěry) a za telefonát je inkasován přímo astronomický poplatek. 

Naleznete i půjčky, které jsou skutečně bezúročné. Jedná se o produkty, kdy máte například první půjčku zdarma a při splacení včas vám skutečně není účtováno nic navíc. Poskytovatel sází na to, že si půjčku vezmete opětovně a ta už je výrazně nákladnější. 

Bezúročné půjčky poskytují i vydavatelé kreditních karet. Pokud částku splatíte do určité lhůty, není vám účtováno nic navíc. Zde však hrozí riziko, že neohlídáte dobu splatnosti. Obvykle se tak děje v případě, kdy opakujete platby kreditní kartou a nepamatujete si konkrétní datumy použití karty. 

  • kontrolujte ostatní poplatky
  • pečlivě čtěte smlouvy
  • nenechte se lákat reklamou
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
bezúročná půjčka od ZOXO - konečně normální nebankovka
Předčasné splacení bezúročné půjčky
bezúročná půjčka má garanci pevného úroku

 

 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

bezúročná půjčka na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete novou střechu nebo to vzít rovnou od podlahy?

bezúročná půjčka na horší časy

Na horší časy

Chcete si vytvořit rezervu na nenadálé výdaje?

bezúročná půjčka - vše on-line

Na podnikání

Investujte a modernizujte  podnikání 

bezúročná půjčkaí od ZOXO - žádejte online

Na konsolidaci

 Zbavte se nevýhodných půjček a ušetřete

 

Poplatky u ZOXO půjčky

Zpracování žádosti půjčky online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na infolince operátor nebo obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

 

 

 

Proč bezúročná půjčka nemusí být "bezúročná"?

Protože poskytovatel kromě úroků může účtovat i další náklady a poplatky. Někde je to vysoký poplatek za zjednání úvěru, jinde platíte měsíční poplatek za vedení účtu. U některých úvěrů se naúčtuje poplatek za čerpání úvěru (jednorázový poplatek za převod peněz). 

První půjčky zdarma poskytují mnohé nebankovní společnosti jako reklamní akci. Klient bude registrovaný a získání další půjčky bude okamžité. První půjčka zdarma je obvykle jen na několik tisícikorun a další půjčky jsou výrazně dražší než u konkurenčních společností. Věřitel spoléhá na to, že opětovná půjčka je s vyplněnou registrací natolik jednoduchá, že klient automaticky sáhne znovu po produktu. 

 

Drahé peníze, kontokorentní úvěr

Pozor na vysoké náklady u kontokorentů u vašeho bankovního účtu. Úskalí je v tom, že částka na platbu úroků odchází z vašeho účtu každý měsíc. Znásobte náklad 12. Ano, kontokorentní úvěry jsou skutečně velmi nákladné. I tady poskytovatel sází na to, že inkaso peněz z kontokorentu je snadné.

 

Jasná pravidla, výhodné splácení

Půjčky, které poskytuje společnost Zoxo mají transparentní pravidla. Splátka je fixní, a ještě před podpisem smlouvy víte, jaké jsou skutečné náklady úvěru. RPSN znáte vždy předem, zveřejněný je jak ceník poplatků, tak vzorové příklady splácení úvěru. 

Nenechejte se zlákat reklamním trikem některých poskytovatelů. Než podepíšete úvěrovou smlouvu, kontaktujte nás. Zdarma vám vypracujeme kalkulaci a představíme možnost financování pro váš případ. 

 

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí
 
 

Další důležité informace 

ZOXO - krátkodobá půjčka od 6 měsíců

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka je rezervou pro nenadálé situace. Může sloužit i ke krytí běžných potřeb, pokud se vám aktuálně nedaří v podnikání, čekáte na splacení faktur nebo chcete využít zajímavou investiční příležitost.

Více informací
 
Půjčka online od ZOXO - pro podnikatele a OSVČ

Půjčka online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře. Úroková sazba začíná na úrovní 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní. Také nenahlížíme do bankovních registrů.

Více informací
 
ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 
 

Potřebujete poradit?