Půjčka s exekucí a její vyplacení

Pokud na vás byla nařízena exekuce nebo hrozí-li její uvalení, díky našim zkušenostem vás rychle a efektivně zastoupíme při řešení vašeho problému. 

Využijte naši půjčku na vyplacení svých nebo zděděných exekucí. S naší pomocí předejděte nedobrovolné dražbě a tím nevýhodnému zpeněžení vašeho majetku. Nemusíte se obávat složitého papírování, vše vyřídíme za vás!

 

Postup vyplacení exekuce

 1. Předáte nám kopie všech dokumentů, které máte
 2. Na základě plné moci oslovíme vaše věřitele (exekutory, soudy, VZP, atd.) a zjistíme aktuální výši všech dluhů
 3. Vyberete si naši Anuitní, nebo Balonovou splátku
 4. Poskytneme vám půjčku s exekucí a vyplatíme všechny věřitele
 5. Následně už budete vše splácet pouze naší společnosti ZOXO 
 • administrativu vyřešíme za vás
 • rychlé vyplacení
 • bezpečné překonání obtížného období
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

Hlavní výhody naší půjčky na exekuci

 • nižší splátky, než při splácení exekutorovi
 • nedokládáte své příjmy
 • žádné poplatky za vedení půjčky

Podmínky poskytnutí půjčky na vyplacení exekuce 

Půjčka s exekucí je určena pouze pro ty, kteří mají maximálně 5 exekucí. Žádost o půjčku vyřídíte online a vyplacení exekucí vyřídíme ihned po podpisu smlouvy. Vyplacení exekuce probíhá tak, že peníze vyplácíme přímo na účet exekutora a pokud jste si naši Půjčku s exekucí sjednali na vyšší částku, zbylé peníze vám vyplatíme.

Půjčka s exekucí je vždy s ručením nemovitosti

Aby mohla být vaše žádost půjčky na vyplacení exekuce schválena a vyplacena, je vždy nutné, aby bylo poskytnuté ručení nemovitým majetkem. Ručení může být ve vlastnictví třetí osoby (přítel, rodina, atd.)

 

 

 

Nejčastěji půjčku s exekucí využíváme na tyto případy

 

­

Vyplacení exekuce za zdravotní pojištění

Zdravotní a sociální pojištění

Neuhrazené sociální a zdravotní pojištění, závazky na Finančním úřadě 

­

Vyplacení exekuce za dluhy dodavatelům

Dluhy dodavatelům

Nezaplacené faktury za odebrané zboží, pohonné hmoty 

 

­

Vyplacení exekuce za dlužný leasing

Nezaplacený leasing, úvěry a půjčky

Špatná platební morálka bývalým věřitelům, zesplatněné půjčky

Ukázka z ceníku poplatků

Zpracování žádosti půjčky s exekucí ZDARMA
Administrativa k získání vyčíslení aktuálních dluhů ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na naší infolince operátor, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

 

Vzory smluv a dokumentů

 

 

 

Chcete si napřed svoji exekuci ověřit?

Centrální registr exekucí je veřejný seznam provozovaný Exekutorskou komorou České republiky, do kterého zapisují pravomocná usnesení o nařízení exekuce (řízení pouze po 31.12.2012)

Centrální registr exekucí

 

 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnou nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka na exekuce ihned

Půjčka s exekucí ihned

Vyřízení půjčky na vyplacení exekuce je velmi rychlé a celé vyřízení a vyplacení půjčky jsem schopni za vás vyřídit do druhého dne.

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?