Refinancování půjčky

Refinancovat můžete jednu nebo více nevýhodných půjček. Pokud pro vás  současná půjčka přestala být výhodná, spočítejte si výši našich splátek a prostudujte podmínky financování. 

Refinancování půjčky připravíme ihned abyste již další splátku měli nižší. Veškeré financování musí být ručeno zástavou nemovitostí. Pokud nemáte k dispozici žádnou nemovitost, ručení půjčky vám může poskytnout jakákoliv třetí osoba.

  • není nutný doklad o příjmu 
  • nastavíme nižší splátky
  • refinancujeme podnikatela
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

  

Vzory smluv a dokumentů

 

 

  

Aktuální výše dluhu k refinancování

Neznáte přesnou částku dluhů?

Pro posouzení žádosti o refinancování potřebujeme vědět, jak vysoké částky aktuálně dlužíte. Ke zpracování nabídky refinancování nám zpočátku stačí například podobný náhled do vašeho mobilního bankovnictví. Tam je možné zjistit aktuální dlužnou částku. Z výpisu je zřejmé, že potřebujete zhruba 2,2 mil Kč. 

 

Proč refinancovat z ZOXO 

  • půjčku můžete předčasně splatit bez sankcí
  • není nutné předkládat odhad nemovitosti
  • s vašimi věřiteli jednáme my

Co je nutné doložit k refinancování

K vyřízení refinancování vyžadujeme standardní doklady

  • 2 doklady totožnosti
  • aktivní IČ
  • vhodná zástava nemovitosti
  • kontakty na stávající věřitele

Oslovíme všechny, u kterých máte závazek (včetně státních institucí, jako je například FÚ), vyžádáme si aktuální vyčíslení dluhu a domluvíme vyplacení závazků.

Jaká zástava je vhodná k ručení?

Ručení refinancování je možné pouze s nemovitostí bez ohledu na to, zda k ručení použijete soukromý nebo firemní majetek. Vhodný je jakýkoliv byt, dům, nebytové prostory, výrobní objekty atd. Pokud nemáte možnost ručení vhodnou nemovitostí, můžete požádat o ručení třetí osobu. To znamená, že vám refinancování půjčky může ručit kdokoliv z rodiny nebo vašich přátel.

 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka na exekuce ihned

Konsolidace půjček ihned

Půjčka na vyplacení exekuce je velmi rychlá a celé vyřízení a vyplacení půjčky jsem schopni za vás vyřídit do druhého dne.

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Často kladené dotazy

 

Jak probíhá refinancování půjčky nebo půjček?

Vašeho věřitele nebo vaše věřitele oslovíme namísto vás a převezmeme závazek. U původní instituce kompletně doplatíme zůstatky vašich půjček. Provedeme sloučení půjček a nadále budete splácet jen jednu půjčku u ZOXO s nově nastavenými podmínkami splácení.

 

Nejsem si jistý výší dluhu. Jak zjistím aktuální dlužnou částku?

Během splácení se výše dluhu mění, a proto není snadné pamatovat si aktuální dlužnou částku. O vyčíslení aktuální výše zůstatku půjček můžete kdykoliv požádat banku i nebankovní instituci. Připravili jsme pro vás detailní návod Jak na vyčíslení dluhu a zároveň vzor žádosti o vyčíslení zůstatku úvěru a souhlasu se zatížením.  

 

Kdy je vhodné a výhodné úvěr či půjčku refinancovat?

Refinancování půjček se vyplatí u více půjček i u jedné jediné půjčky. Záleží na konkrétních podmínkách splácení. Refinancovat můžete ve chvíli, kdy jste nespokojeni s výší stávající měsíční splátky nebo se splátka stává zátěží. Refinancování je vhodné i v případě, kdy máte nabídku na nižší úrokovou sazbu nebo jen chcete lepší přehled nad měsíčními výdaji. Úhrada jedné splátky je jednodušší než kontrola různých termínů splatnosti a různých částek. 

 

Které půjčky mohu refinancovat?

U ZOXO můžete refinancovat veškeré podnikatelské půjčky a půjčky s vazbou na podnikání. Společnost refinancuje podnikatelské kontokorenty, leasingy na automobily, účelový podnikatelský úvěr atd.

 

Které půjčky nemohu refinancovat?

Není možné refinancovat spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. 

 

Jak dlouho trvá refinancování? Za jak dlouho je žádost o refinancování vyřízena?

Obvyklou praxí je, že je refinancování po shromáždění všech dokumentů vyřízeno v průběhu jednoho týdne. Záleží však na součinnosti ostatních smluvních stran a původních věřitelů. 

 

Refinancujete i bankovní půjčky?

Ano, refinancovat můžete jak bankovní, tak nebankovní půjčky. Refinancování je možné pro veškeré podnikatelské půjčky, kontokorentní úvěry i leasingy. 

 

Budu mít při refinancování nižší splátku?

Zpravidla ano. Při refinancování máte možnost nově sjednat podmínky splácení i prodloužit dobu splatnosti. Po refinancování splácí drtivá většina klientů měsíčně nižší částku.

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí
 
 

Potřebujete poradit?