Revolvingový úvěr od ZOXO

Revolvingový úvěr je jedna půjčka, kdy můžete opakovaně čerpat peníze do sjednaného limitu. Úroky se vypočítávají z aktuální dlužné částky a kdykoliv lze vybrat další část půjčky. Na podobném principu funguje i kreditní karta nebo kontokorentní úvěr. Revolvingový účet je rezerva pro podnikatele, která je stále k dispozici.

Revolvingový úvěr má předepsaný rámec, stanovený maximální limit čerpání. Klient v průběhu měsíců, nebo let, úvěr splácí. Je jen na rozhodnutí a potřebách klienta, kolik si ze stanoveného limitu půjčky vyčerpá a kdy. V jednom měsíci je možné vyčerpat celou částku, po částečném zaplacení čerpat opět, a to až do výše limitu. Nebo čerpat průběžně po menších částkách. 

  • fixní úroková sazba 
  • rychlé schválení  
  • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

 

Ukázka poplatků z ceníku

Zpracování žádosti o revolving ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na naší infolince operátor, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

Vzory smluv a dokumentů k půjčkám od ZOXO

 

 

Jak revolvingový úvěr pomáhá

Revolvingový úvěr je určený podnikatelům. Je to úvěr proti zástavě nemovitosti. Pokud například podnikáte ve výrobním průmyslu a potřebujete v průběhu roku nakupovat materiál a postarat se o cash flow před uhrazením vystavených faktur, je bezúčelový revolvingový úvěr to pravé pro vás.

Pro znázornění uveďme podnikatele, co vlastní výrobní halu v tržní hodnotě 5 milionů korun. Hala bude oceněna odhadcem, do katastru se vnese zástava a bude dohodnut limit čerpání nebankovního revolvingového úvěru na 3 miliony korun. Klient pak může čerpat najednou 3 miliony. Častějším způsobem čerpání je ale postupné čerpání v různé výši. Jeden měsíc si půjčí například sto tisíc korun, v jiném měsíci půl milionu, v dalším žádnou částku. Podle aktuální vyčerpané částky se počítají placené úroky z úvěru. 

Splácení revolvingového úvěru

Nebankovní revolvingový úvěr se sjednává na balónové splácení. V průběhu čerpání se hradí pouze úroky z dlužné částky (skutečných vyčerpaných peněz, ne z limitu půjčky). Půjčená částka se hradí najednou v celé výši na konci sjednaného období. V poslední splátce se zasílají jak poslední vyměřené úroky pro daný měsíc, tak i celá výše sjednaného limitu.

Výhody revolvingového úvěru

  • dostupná finanční rezerva
  • není třeba opětovně žádat o další půjčku
  • peníze kdykoliv k dispozici
  • úrok se počítá ze skutečně vypůjčené částky
  • zajištění likvidity pro podnik

Proč si sjednat revolvingový úvěr

Bezúčelový revolvingový úvěr poskytuje jistotu, že podnik bude likvidní za všech okolností. Čerpáte podle aktuálních potřeb a platíte úroky jen z té částky, kterou jste si skutečně vypůjčili. Po celou dobu splácení odpadá zátěž se splácením jistiny. Ta se hradí v celé výši až na konci splácení. 

Nebankovní revolvingový úvěr je cestou, jak si zajistit potřebné finanční prostředky na nové investice nebo rozjezd podnikání. 

Už jste si požádali o revolvingový účet?

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí
 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Další důležité informace 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka s možností předčasného splacení

Naši výhodnou půjčku můžete kdykoliv splatit ZDARMA. Opravu, jako jedni z mála nepožadujeme při předčasném splacení nebo refinancování žádné poplatky, nebo penále. Stačí splnit jednoduchou podmínku, nebýt posledních 6 měsíců v prodlení se splátkami. 

Více informací
 
ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka online

Úrokové sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovní 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní, máte tedy jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací
 
ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 
 

Potřebujete poradit?