Dlouhodobá půjčka bez registru

V případě, že potřebujete snížit výši svých splátek na minimum, jedna z cest je, že si půjčku rozložíte na maximální možnou délku splácení.

Naši půjčku si můžete rozložit až na 20 let. Jedná se o klasické anuitní splácení, tedy v půjčce hradíte splátku jistiny a úroku.  

Postup vyřízení půjčky

 1. Vyplňte žádost o půjčku, nebo zavolejte na naši telefonní linku
 2. V žádosti spolu zkontrolujeme, zda splňujete podmínky půjčky (podnikáte, máte ručení nemovitosti)
 3. Vyberete si naši Anuitní, nebo Balonovou splátku
 4. Připravíme smluvní dokumentaci, kterou vám předem zašleme ke kontrole
 5. Následně podepisujeme smlouvy a vyplácíme peníze
 • splatnost až 20 let
 • rychlé vyplacení
 • bez zbytečného papírování
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

ZOXO - garance předčasného splacení

 

Výhody dlouhé doby splatnosti

 • nižší splátky,
 • vyšší šance ke schválení půjčky
 • zbytečně nezatěžujete svůj rozpočet

Podmínky poskytnutí úvěru

Protože jsme nebankovní společnost a nepožadujeme čistý výpis z registru dlužníků, všechny půjčky které poskytujeme, musí být ručené nemovitostí. Myšleno je například byt, dům, pozemky, komerční prostory, atd. Další důležitou podmínkou pro získání úvěru, je mít platné IČ a podnikatelskou činnost. Není důležité jak dlouho podnikáte, ale je nutné prokázat, že vaše podnikání je opravdu aktivní.

Předčasné splacení, nebo refinancování

Protože se u půjček s dlouhou dobou splatnosti jedná o období i 20 let, samozřejmě je důležité přemýšlet i o možnostech, které budou v budoucnu. Za pár let po získání naší půjčky se může vaše finanční situace zlepšit, budou vám smazány záznamy v registrech, atd. I s touto variantou počítáme a všem našim klientům nabízíme možnost předčasného splacení a refinancování ZDARMA a bez poplatků. Důležité je, abyste byli vzorným klientem. Plaťte včas své splátky podle splátkového kalendáře a vyhýbejte se úhradám splátek v prodlení. 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka na exekuce ihned

Půjčka s exekucí ihned

Půjčka na vyplacení exekuce je velmi rychlá a celé vyřízení a vyplacení půjčky jsem schopni za vás vyřídit do druhého dne.

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?