Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv může být opravdu použita na to, co momentálně nejvíc potřebujete. Naši klienti nejčastěji využívají půjčku na cokoliv na rozvoj či rozšíření svého podnikání, vytvoření finanční rezervy, nákup nebo rekonstrukci nemovitosti.

Oproti bankám od vás nepožadujeme dokládání účelovosti a nezatěžujeme vás nadbytečnou administrativou. Proto vám můžeme vyplatit peníze opravdu na cokoliv a rychle! Naši půjčku na cokoliv můžete splácet až 20 let. V případě balonového splácení na 6 - 24 měsíců vám snížíme splátky a splacení jistiny odložíme na později.

Postup vyřízení půjčky na cokoliv

 1. Vyplníte žádost, nebo zavoláte na uvedené tel. spojení
 2. Vyberete si naší Anuitní, nebo Balonovou půjčku
 3. Společně zkontrolujeme vaše nabízené ručení 
 4. Ještě ten den vaši žádost zpracujeme
 5. Připravíme smluvní dokumentaci
 6. Podepíšeme smlouvy a odešleme peníze na váš účet
 • nevyžadujeme úřední odhad 
 • rychlé schválení půjčky 
 • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

Ukázka poplatků z ceníku u konsolidace půjčky

Zpracování žádosti půjčky na cokoliv ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 

 

Vzory smluv a dokumentů u půjčky na cokoliv

 

 

Hlavní výhody konsolidace od ZOXO

Hlavní výhody půjčky na cokoliv

 • nižší splátky a splácíte pouze jednu splátku,
 • nedokládáte své příjmy, nenahlížíme do registrů,
 • administrativu konsolidace vyřešíme za vás.
 • celkové náklady si můžete ověřit v RPSN kalkulačce

 

  

Podmínky poskytnutí půjčky na cokoliv

Půjčka na cokoliv je určena především pro podnikatele a OSVČ. Po vyplnění online žádosti vám vypracujeme obratem nabídku na půjčku s možností jak anuitního, tak balonového splácení (více o rozdílech ZDE) a vy se můžeme svobodně rozhodnout, která za našich nabízených variant je pro vás ideální.

Půjčka na cokoliv je vždy s ručením nemovitosti

Aby mohli půjčku na cokoliv schválit a vyplatit, je vždy nutné, aby bylo poskytnuté ručení nemovitým majetkem (dům, byt, pozemek, komerční objekt, atd.). Ručení může být jak ve vašem vlastnictví, tak i ve vlastnictví třetí osoby (rodiče, partner, atd.)

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na cokoliv s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka na exekuce ihned

Půjčka na cokoliv ihned

Vyřízení půjčky na cokoliv je velmi rychlé a celé vyřízení a vyplacení půjčky jsem schopni za vás vyřídit do druhého dne.

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Jak složité je vyřídit úvěr na cokoliv?

Vyřízení financování je opravdu jednoduché. Naše klienty nezatěžujeme nutností dodávat různé doklady nebo potvrzení. K vyřízení půjčky na cokoliv stačí pouze dva doklady totožnosti, výpis z katastru nemovitostí a živnostenského rejstříku. Další listiny a dokumenty si dokážeme získat sami. 

Výhody půjčky na cokoliv

Nepožadujeme dokládání účelovosti. Půjčku na cokoliv můžete použít na financování, nebo rekonstrukci nemovitosti, nákup strojů a zařízení, nebo si peníze nechat na účtu jako takzvaný finanční polštář. 

Stručný přehled výhod:

 • fixní splátky které se nenavyšují,
 • nízké poplatky,
 • možnost mimořádných splátek i předčasného splacení.

Nevýhody a rizika půjčky na cokoliv

Nevýhod půjčky na cokoliv opravdu moc není. Jedná se prakticky o americkou hypotéku, kterou nabízejí i jiné instituce, ale za velmi odlišných podmínek. Podmínkou získání půjčky na cokoliv je mít aktivní podnikatelskou činnost a ručení nemovitostí. 

Stručný přehled nevýhod konsolidace:

 • ručení nemovitým majetkem
 • aktivní podnikatelská činnost

Jak sjednat úvěr na cokoliv?

Vše je velmi jednoduché. Vyplníte žádost, nebo zavoláte na uvedené telefonní spojení. Bude-li to třeba, tak žádost společně doplníme a vyžádáme si od vás všechny potřebné dokumenty. Zhodnotíme vaše nabízené ručení v návaznosti na hodnotu nemovitosti určíme maximální možnou výši poskytnutí půjčky na cokoliv. Podpis smluv pak probíhá v rámci několika dní a následně odesíláme peníze na váš účet. 

 

 

Potřebujete poradit?