Krátkodobá půjčka

Společnost ZOXO je specialista v poskytování krátkodobých půjček, její pomoc využily už stovky klientů. Krátkodobá půjčka je rezervou pro nenadálé situace. Může sloužit i ke krytí běžných potřeb, pokud se vám aktuálně nedaří v podnikání, čekáte na splacení faktur nebo chcete využít zajímavou investiční příležitost.


Krátkodobou půjčku si můžete sjednat se splatností od šesti měsíců a v minimální částce 100 tisíc korun. Dobu splatnosti si lze zvolit v různé délce a tím upravit výši měsíční splátky u krátkodobé půjčky. Oblíbenou krátkodobou půjčkou je půjčka ve výši 500 tisíc korun se splatností na 2 roky. 

  • nevyžadujeme úřední odhad 
  • rychlé schválení půjčky 
  • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Půjčka online od ZOXO - konečně normální nebankovka
Předčasné splacení půjčky online zdarma
Půjčka online má garanci pevného úroku

 

 

Půjčka na to, na co je zrovna třeba

Půjčka online na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete novou střechu nebo to vzít rovnou od podlahy?

Půjčka online na horší časy

Revolvingový úvěr

Pravidelné čerpání finančních prostředků?

Půjčka na podnikání - vše on-line

Na podnikání

Investujte a modernizujte  podnikání 

Refinancování od ZOXO - žádejte online

Na refinancování

 Zbavte se nevýhodných půjček a ušetřete

 

Ukázka poplatků z ceníku u krátkodobé půjčky

Zpracování žádosti půjčky online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na infolince operátor nebo obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

Vzory smluv a dokumentů k půjčce bez registru

 
 
 

 

Výhody krátkodobé půjčky Nevýhody krátkodobé půjčky
nízké měsíční zatížení ručení nemovitým majetkem
možnost prodloužení délky splácení pouze pro aktivní podnikatele
zvýhodněná úroková sazba (pro stálé klienty)

 

 

Proč využít krátkodobou půjčku

U krátkodobé půjčky si můžete zvolit dobu splácení 6 měsíců nebo delší. Při delší splatnosti máte výhodu nižší měsíční splátky, ale je třeba počítat s vyšším úrokovým zatížením. Krátkodobé půjčky mají odloženou splatnost jistiny. Odložená splatnost jistiny znamená balónové splácení. Během trvání závazku hradíte pouze úroky a s poslední splátkou zasíláte i jistinu v plné výši. Po dobu splácení jste zatíženi minimálně a můžete splacení jistiny odložit až do doby, kdy očekáváte zlepšení finanční situace. 

Krátkodobá půjčka je ručená nemovitým majetkem, proto má nízkou úrokovou sazbu. Podmínky poskytnutí krátkodobé půjčky jsou podrobně představeny v obchodních podmínkách. Prostudovat si můžete i vzorové smlouvy ke krátkodobým půjčkám. 

Krátkodobá půjčka je flexibilní

U krátkodobé půjčky nejste svázáni striktním předpisem a můžete zaslat mimořádnou splátku. Za takovou splátku vám nebude účtován žádný poplatek. Obratem vám snížíme úrokovou sazbu a spočítáme novou výši měsíční splátky. Pokud se během splácení ocitnete v nesnázích, můžete půjčku refinancovat a vybrat dlouhodobou půjčku, a to jak u Zoxo, tak u kterékoliv banky. 

Maximální odložení splácení

Při vyšší úrokové sazbě lze dohodnout maximální odložení splácení závazku. To znamená, po sjednanou dobu neplatit ani splátku úroků. Celou částku (i s úroky) můžete zaslat až v dohodnutém termínu splatnosti (najednou). 

 

ZOXO půjčka bez registru je fér

Co je třeba pro vyřízení půjčky

  • aktivní podnikatelská činnost
  • možnost ručení nemovitým majetkem
  • dva doklady totožnosti a věk od 18 do 60 let
  • email a telefon

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí
 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Další důležité informace 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka s možností předčasného splacení

Naši výhodnou půjčku můžete kdykoliv splatit ZDARMA. Opravu, jako jedni z mála nepožadujeme při předčasném splacení nebo refinancování žádné poplatky, nebo penále. Stačí splnit jednoduchou podmínku, nebýt posledních 6 měsíců v prodlení se splátkami. 

Více informací
 
ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Výhodná půjčka s nízkým úrokem online

Úrokové sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovní 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní, máte tedy jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací
 
ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 
 
 

Potřebujete poradit?