Výhodná půjčka s nízkým úrokem

Půjčky poskytované společností ZOXO jsou zaručeny nemovitým majetkem klienta nebo třetí osoby. Vzhledem k ručení nemovitostí za půjčku je možné přistoupit k nízké úrokové sazbě. Výhodná půjčka s nízkým úrokem platí po celou dobu splácení. Úroková sazba je pevná, stejně jako výše sjednané anuitní splátky. 

Půjčka s nejnižším úrokem je vždy poskytnuta při zástavě nemovitého majetku, proto i hypoteční úvěry dosahují dlouhodobě nejnižších úrokových sazeb. ZOXO výhodné půjčky využijete například při podnikání, konsolidaci úvěrů, rekonstrukci, pořízení vozu. Půjčka je bezúčelová a je možné ji kdykoliv splatit předčasně. Výhodná půjčka čeká jen na vyplnění online formuláře. 

  • nevyžadujeme úřední odhad 
  • rychlé schválení půjčky 
  • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Půjčka online od ZOXO - konečně normální nebankovka
Předčasné splacení půjčky online zdarma
Půjčka online má garanci pevného úroku

 

 

Naše výhodná půjčka je na to, na co je zrovna třeba

Půjčka online na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete novou střechu nebo to vzít rovnou od podlahy?

Půjčka online na horší časy

Na horší časy

Chcete si vytvořit rezervu na nenadálé výdaje?

Půjčka na podnikání - vše on-line

Na podnikání

Investujte a modernizujte  podnikání 

Refinancování od ZOXO - žádejte online

Na refinancování

 Zbavte se nevýhodných půjček a ušetřete

 

Ukázka poplatků z ceníku poplatků

Zpracování žádosti půjčky  ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na infolince operátor nebo obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

 

Objevili jste zajímavou obchodní příležitost, ale nedostává se vám potřebný kapitál do začátku? Je tu výhodná půjčka s nízkým úrokem! Proti zástavě nemovitosti získáte sjednanou výši úvěru na bankovní účet a můžete ji použít při rozjezdu podnikání nebo k rozšíření stávajících obchodních aktivit. Půjčka s nejnižším úrokem nabízí rozložení splátek až na 20 let, výše měsíční anuitní splátky není zátěží. 

Výhodné půjčky 

  • zástava nemovitosti umožní získat půjčku s nejnižším úrokem
  • výhodné půjčky mají dlouhou dobu splácení a pevnou úrokovou sazbu
  • půjčky je možné kdykoliv splatit předčasně bez sankcí
  • pokud by se objevila jiná výhodná půjčka je možné stávající úvěr refinancovat
  • úvěr získáte snadno, schválení je rychlé a čerpání není vázáno účelem

 

Jak získat výhodnou půjčku s nízkým úrokem

Abyste získali výhodnou půjčku s nízkým úrokem kontaktujte úvěrové poradce ZOXO. Využít můžete telefonní linku, online formulář žádosti výhodné půjčky nebo osobní návštěvu v sídle společnosti. Po splnění předepsaných podmínek a doložení požadovaných dokumentů jsou vám během několika hodin uvolněny finanční prostředky na bankovní účet. Výhodná půjčka se splácí anuitně podle splátkového kalendáře. Splátkový kalendář je součástí smlouvy o úvěru. U výhodné půjčky můžete požádat o předčasné splacení už po šesti měsících. 

 

Další důležité informace 

 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka s možností předčasného splacení

Naši výhodnou půjčku můžete kdykoliv splatit ZDARMA. Opravu jako jedni z mála nepožadujeme při předčasném splacení nebo refinancování žádné poplatky nebo penále. Stačí splnit jednoduchou podmínku - nebýt posledních 6 měsíců v prodlení se splácením. 

Více informací

 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka online

Úrokové sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovní 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní, máte tedy jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací

 

ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?