Firemní úvěry s výhodnou úrokovou sazbou

Ať už jste velká nebo malá firma, ať máte za sebou dlouhé roky podnikání nebo stojíte na úplném začátku, můžete využít půjčku pro firmy. Poskytované firemní úvěry jsou bezúčelové a můžete je použít podle aktuálních potřeb. Při vyřízení firemního úvěru vás nečeká náročná administrativa, vyřízení půjčky i výplata peněz je velmi rychlá. 

 

Půjčku pro firmy můžete použít i při startu podnikání, kdy je problematické získat úvěr v bance, protože nemůžete doložit účetní a daňovou historii. Po firemním úvěru můžete sáhnout ve chvíli, kdy máte před sebou zajímavou nabídku, investiční příležitost, možnost rozšířit podnikání, vybavit nově prostory atp. Půjčky pro firmy jsou kryty nemovitým majetkem (zastavenou nemovitostí), proto jsou poskytovány za zvýhodněnou úrokovou sazbu.

 

  • bezúčelové úvěry
  • vyplácíme také exekuce
  • krátkodobé a dlouhodobé půjčky
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Půjčka pro firmy
Naše garance u půjčka pro firmy
Půjčka pro firmy od ZOXO

 

Pro koho je určený firemní úvěr

Firemní úvěr je určený pro podnikatelské subjekty, které potřebují získat finanční hotovost. Úvěr může být použitý na aktivity spojené s podnikáním, ale například i na konsolidaci firemních úvěrů. Půjčku pro firmy můžete získat i v případě, kdy podnikání teprve rozjíždíte a potřebujete vypomoci hotovostí do začátku. Rovněž je firemní úvěr určen pro ty, kdo se ocitl v potížích a krátkodobě nemůže dostát svým závazkům. 

 

Ukázka poplatků z ceníku půjček

Zpracování žádosti půjčky online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na infolince operátor nebo obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 

 

 

  

Vzory smluv a dokumentů k firemní půjčce 

 

 

 

Proč si sjednat půjčku pro firmy

Půjčka pro firmy nabízí dva způsoby splácení. Můžete využít anuitní splácení a postupně hradit jak úroky, tak jistinu. Druhou možností je zažádat o balónové splácení. To znamená, že po dobu trvání úvěru budete splácet pouze úroky a v poslední splátce zasíláte celou půjčenou částku. Balónové splácení je vhodné zejména pro podniky v dočasných potížích nebo při startu podnikání. 

Vyřízení půjčky je velmi rychlé, vše je možné sjednat online. Po schválení žádosti a dokumentace je vám obratem vyplacena půjčená částka. 

 

Firemní úvěry s dlouhou dobou splatnosti

U firemních úvěrů můžete sjednat dlouhou dobu splatnosti. Měsíční splátka bude minimální a nebude ohrožovat fungování podniku. Zároveň máte možnost vkládat mimořádné splátky, úvěr zaplatit dříve (bez sankčních poplatků) nebo jej refinancovat. 

 

 

 

Naše firemní půjčka je na co je zrovna třeba

 

Půjčka pro firmy

Bez registru

Potřebujete novou střechu nebo to vzít rovnou od podlahy?

Sloučení půjček pro firmu

Sloučení půjček

Sloučením půjček získáte kontrolu nad splácením

Půjčka pro firmy - vše on-line

Krátkodobá půjčka

Investujte a modernizujte  podnikání 

Půjčka pro firmy a refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Zbavte se nevýhodných půjček a ušetřete

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí