Financování pro developery

Jsme rádi, že můžeme představit nový produkt, půjčku pro developery. Díky nízké úrokové sazbě a rychlému vyřízení, nebude výstavbě vašeho záměru už nic překážet. Půjčku na financování developerských projektů můžete získat za zvýhodněnou úrokovou sazbu, od 6,9 % p.a. Vyřízení půjčky je rychlé, budete potřebovat jen pár dokumentů. 

S financováním developerských projektů máme zkušenosti, proto víme, že každý projekt je unikátní. Připravili jsme pro vás několik variant splácení, které můžete využít. Zároveň je možné půjčku na výstavbu kdykoliv splatit dříve nebo refinancovat

  • úrok od 6,9 % 
  • možnost odkladu splátek 
  • postupné čerpání úvěru
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
Půjčka pro developery

 

Půjčka pro developery - proč využít ZOXO 

U financování developerských projektů platí dvojnásob, že čas jsou peníze. Proto nesmíte otálet a začít s výstavbou co nejdříve. Každý den prodlevy vás stojí vysokou částku na ušlém zisku. Pokud začnete stavět okamžitě, získáte mnohem více zájemců o koupi. S ohledem na průběh financování stavby, který známe z praxe, nabízíme postupné čerpání úvěru. Můžete také využít balónového splácení a použít v začátku co nejvyšší částku nutnou pro prvotní měsíce výstavby. Je zřejmé, že k prodeji dochází zpravidla už během výstavby, proto nabízíme i možnost předčasného splácení úvěru po 6 měsících řádného splácení. 

 

Výhody půjčky pro developery

  • okamžité vyřízení půjčky a rychlé zaslání hotovosti
  • minimální administrativní zátěž
  • výhodná úroková sazba
  • možnost volby typu splácení (anuitní či balónové)
  • postupné čerpání půjčky korespondující s průběhem výstavby

 

Jak vyřídit půjčku na developerský projekt

Úvěry pro developery jsou vždy individuální. Neváhejte vyplnit kontaktní formulář a spojit se s úvěrovým poradcem. Obratem vám zhotovíme kalkulaci a představíme možnosti půjčky na výstavbu. Úvěry pro developerské firmy umíme vyřídit velmi rychle.

 

Vzory dokumentů k prostudování

Všechny důležité dokumenty si můžete předem stáhnout a prostudovat. 

 Aktuální financování developerských projektů

Financování developerských projektů

Na Kovárně - Plzeň, Doubravka. Jedna z nežádanějších lokalit západočeské metropole. Pro své klidné prostředí, poskytující svým obyvatelům bezpečí, blízkost přírodě a plnou občanskou vybavenost je velmi oblíbena napříč generacemi.

Více informací

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 


 

Petr Holub - financial specialist u ZOXO Financial
Autorem textu je Petr Holub - "Se společností ZOXO spolupracuji několik let. Oceňuji transparentní podmínky poskytování úvěrů, lidský přístup ke klientům a snahu najít nejvýhodnější způsob financování. Pravidelně pro vás zpracovávám aktuality a důležité informace z obchodního světa. Věřím, že vám podrobné informace pomáhají při výběru půjčky."

Facebook Petr Holub - financial specialist Finanční specialista Petr Holub - linkedin