Konsolidace půjček

S konsolidací půjček sjednotíte všechny své platby v jednu a tím tak zaručeně snížíte výši splátek. Splácejte u nás jen jeden úvěr za pevný úrok.

Stejně jako jiné půjčky které nabízíme, i konsolidace musí být ručena zástavou nemovitosti. Pokud nevlastníte žádnou nemovitost, můžete o ručení požádat někoho z rodiny, nebo blízkých přátel.

Konsolidovat je možné všechny bankovní a nebankovní půjčky, například:

­

Bankovní půjčky

Komerční banka, Česká spořitelna, Air Bank

­

Nebankovní půjčky

Acema, Aktivafin, Provident, FinMoney

­

Mikropůjčky

Zonky, Kamali, ViaSMS, Profikredit

 

 Postup konsolidace půjček

 

 1. Předáte nám kopie všech dokumentů a úvěrových smluv, které máte.
 2. Na základě plné moci oslovíme všechny věřitele kde máte půjčky a zjistíme výše dluhů a podmínky úhrady.
 3. Vyberete si půjčku a způsob splácení - Anuitní, nebo Balonové.
 4. Vyplatíme všechny věřitele. Bude-li půjčka vyšší, zbytek peněz odešleme na váš účet.
 5. Následně už budete vše splácet pouze ZOXO. 
 • nepožadujeme doklad o příjmu 
 • menší úrok, nižší splátka
 • předčasné splacení zdarma
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

Ukázka poplatků z ceníku u konsolidace půjčky

Zpracování žádosti o konsolidaci ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení. 

 

 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce online

 

 

Hlavní výhody konsolidace od ZOXO

Hlavní výhody naší konsolidace

 • nižší splátky a splácíte pouze jednu splátku,
 • nedokládáte své příjmy, nenahlížíme do registrů,
 • administrativu konsolidace vyřešíme za vás.

 

 

Porovnání o kolik se ZOXO ušetříte

Připravili jsme jednoduchý příklad, kdy má klient 3 různé půjčky u různých společností. U každé společnosti má navíc jinou úrokovou sazbu a někde dokonce platí i pravidelné měsíční poplatky za vedení úvěru.

 

Půjčka č. 1

250.000,- s úrokem 14 %, měsíčním poplatkem 390,- a měsíční splátkou 3.719,-

Půjčka č. 2

550.000,- s úrokem 15 %, měsíčním poplatkem 100,- a měsíční splátkou 7.798,-

Půjčka č. 3

200.000,- s úrokem 13 %, měsíčním poplatkem 0,- a měsíční splátkou 2.530,-

Celkem klient dluží 1.000.000,- a měsíčně splácí 14.047,-

 

Konsolidovaná půjčka od ZOXO

Všechny 3 staré půjčky sloučíme do jedné v celkové výši 1.000.000,- Klientovi jsme připravili 2 různé nabídky a to na Anuitní a Balonové splácení. Klient si může vybrat, který druh splácení mu vyhovuje. Více o rozdílech splácení si můžete přečíst zde.

Klientovi připravíme obě kalkulace a společně posoudíme, jaké varianta splácení je pro něj vzhledem k jeho potřebám a situaci výhodnější. 

 

Anuitní splácení

Úroková sazba 6,9 %

Měsíční poplatky 0,-

Měsíční splátka může být 8.462,-

 

Balonové splácení

Úroková sazba 6,9 %

Měsíční poplatky 0,-

Měsíční splátka může být pouze 6.325,-

 • jsme přímý poskytovatel půjčky
 • fixní výše splátky
 • možnost mimořádné splátky

 

Výsledek porovnání

Oproti stávající půjčkám několika různým věřitelům, můžete platit pouze jednu splátku. Na příkladu je dále vidět, že měsíční úspora je 8.413,- a to je více než 50 % původní splátky! A nejde pouze o výši splátek, pokud máte jen jednoho věřitele, získáte tím také větší přehled a úsporu času. Čas od času musíte s každým něco vyřizovat, v bance kontrolovat tři různé trvalé příkazy atd. Díky naší konsolidace získáte nižší splátky, větší přehled a úsporu času.

Potřebujete nějaké peníze ještě navíc?

Díky tomu, že máte naši konsolidaci a že vám nastavíme nižší měsíční splátky, můžete si dovolit navýšení půjčky například o 500.000 Kč. Splátku budete mít stále něco nižší než jste platili doposud!

 

Konsolidace s navýšením

Původní půjčka + 500.000,- navíc s anuitní splácením, úrokovou sazbou 6,9 % a splatností 20 let je měsíční splátka 12.308,- a to je stále o 2.000 méně, než u původní půjčky.

Původní půjčka + 500.000,- navíc se stejnou úrokovou sazbou a balonovém splácením je měsíční splátka dokonce stále jen 9.200,-

 • peníze navíc 
 • stejně vysoké splátky
 • různé varianty splácení

 

Podmínky poskytnutí konsolidace

Konsolidace půjček poskytujeme podnikatelům, kteří potřebují sloučit vše pouze do jedné splátky. Veškerou administrativu vyřídíme za vás. Konsolidace půjčky probíhá tak, že peníze vyplácíme přímo na účet vašich bývalých věřitelů a pokud jste si sjednali navýšení, zbylé peníze vám vyplatíme na bankovní účet.  

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Konsolidace půjček s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací
 
ZOXO-půjčka na exekuce ihned

Konsolidace půjček ihned

Vyřízení půjčky na vyplacení exekuce je velmi rychlé a celé vyřízení a vyplacení půjčky jsem schopni za vás vyřídit do druhého dne.

Více informací
 
ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Co to je konsolidace půjčky?

Latinský základ slova konsolidace by se dal přeložit jako upevnění nebo urovnání. Konsolidace půjček proto znamená urovnání závazků a upevnění finanční situace osoby nebo rodiny.

Stávající splátky úvěrových závazků se sloučí pod jednu novou půjčku. Může se jednat o spotřebitelský úvěr, kontokorent u bankovního účtu nebo kreditní kartu. Konsolidace půjček představuje spojení alespoň dvou splácených dluhů do jednoho. Je možné sloučit i několik úvěrů do jediného.

Výhody konsolidace

Více úvěrů platíte obvykle různým institucím, je třeba hlídat termíny splatnosti. Rovněž platíte poplatky za vedení úvěrových účtů nebo poplatky za převody. Jakmile sečtete všechny měsíční splátky úvěrů, zjistíte, že částka na úhrady je mnohem vyšší, než pokud využijete možnosti konsolidace půjčky.

Stručný přehled výhod konsolidace:

  • jedna platba, menší administrativní zátěž,
  • nižší poplatky,
  • výrazně nižší splátka úvěru,
  • pevná úroková sazba,
  • s nižší splátkou roste možnost tvořit finanční rezervu,
  • možnost mimořádných splátek i předčasného splacení.
 

Jak sjednat konsolidaci půjček

A jak probíhá sjednání konsolidace půjček? Jako první se sjedná nový úvěr, jeho výše se určuje podle aktuálních dluhů, které se předčasně splatí. Nový úvěr je třeba zaručit nemovitým majetkem. Zjišťuje se struktura původních závazků, jejich délka splatnosti a celková výše. Dále se vychází z hodnoty zastavené nemovitosti. Vyplatí se peníze na nový úvěr. Novým úvěrem se okamžitě splatí stávající úvěry v plné výši. Dále se měsíčně splácí nová půjčka za výhodnějších podmínek.

 

 

Potřebujete poradit?