Úvěr na rekonstrukci

Úvěr na rekonstrukci můžete využít ke zlepšení bydlení v rodinném domě, bytě či chatě. Slouží i k financování rekonstrukcí komerčních objektů a nebytových prostor. Úvěr na rekonstrukci domu vyřídíte prostřednictvím online formuláře nebo se můžete obrátit na pracovníky klientské obsluhy. Ti vám s vyplněním formuláře rádi pomohou. 

 

Úvěr na rekonstrukci bytu nebo domu lze čerpat proti zástavě nemovitosti. Může se jednat o nemovitost vlastní či nemovitost třetí osoby. Po ocenění nemovitosti je smluvně určená částka uvolněna k čerpání na bankovní účet klienta. Ačkoliv se jedná o úvěr na rekonstrukci není nutné dokládat účel čerpání peněz a samozřejmě ani průběh rekonstrukce. S penězi z úvěru volně disponuje klient. 

  • nevyžadujeme úřední odhad 
  • rychlé schválení půjčky 
  • férové jednání
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

Ukázka z ceníku poplatků

Zpracování žádosti o konsolidaci ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení. 

 

 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce na rekonstrukci

 

 

Hlavní výhody konsolidace od ZOXO

Hlavní výhody 

  • nižší splátky a splácíte pouze jednu splátku,
  • nedokládáte své příjmy, nenahlížíme do registrů,
  • administrativu konsolidace vyřešíme za vás.

Jak čerpat půjčku z úvěru na rekonstrukci

Prostřednictvím online formuláře nebo telefonického kontaktu požádáte společnost ZOXO o půjčku. Jako záruku úhrady zastavíte nemovitost. Pro příklad uvedeme, že nemovitost bude oceněna na 1 milion korun. Úvěrový rámec pro půjčku (maximální výše půjčky) bude 700 tisíc korun. Klient požádá o půjčku 400 tisíc korun a ta mu bude okamžitě poskytnuta na bankovní účet. 

Z peněz na bankovním účtu bude klient financovat rekonstrukci domu, bytu či komerčních prostor. Není zde povinnost dokládat účel čerpání peněz, průběh prací či konkrétních dokladů. Práce lze provádět i svépomocí. 

Výhody úvěru na rekonstrukci

  • peníze ihned k dispozici, rychlé vyřízení bez zbytečné administrativy
  • pevná úroková sazba po celou dobu splácení
  • možnost předčasného splacení bez sankcí
  • není nutné dokládat účel čerpání peněz

 

Jak se splácí úvěr na rekonstrukci

Úvěr na rekonstrukci splácíte anuitně. Výši splátky si určíte už při podpisu smlouvy. Je možné zvolit i dlouhou dobu splácení a snížit měsíční zatížení. Měsíční splátka obsahuje splátku dluhu (jistiny) i splátku úroků. Pokud nevyčerpáte celou částku úvěru na rekonstrukci bytu, můžete zbývající část použít jako mimořádnou splátku. 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí


Další důležité informace 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Výhodná půjčka s nízkým úrokem

Naši výhodnou půjčku můžete kdykoliv splatit ZDARMA. Opravu, jako jediní nepožadujeme při předčasném splacení nebo refinancování žádné poplatky nebo penále. Stačí splnit jednoduchou podmínku - nebýt posledních 6 měsíců v prodlení se splácením. 

Více informací
ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Půjčka s nízkým úrokem

Úroková sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovni 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní. Máte jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací
ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?