Jak na vyčíslení půjčky, nebo úvěru

O vyčíslení půjčky je možné požádat v případě, že chcete pouze svůj aktuální dluh, nebo pokud chcete provést refinancování či úplné splacení úvěru. Žádost o vyčíslení podávejte s dostatečným předstihem. Některé instituce vám vyčíslení půjčky zašlou až za 30 dní (ovšem je to spíše výjimkou a v praxi se obvykle setkáte se lhůtou 1 až 2 týdny).

 

Jak požádat o vyčíslení úvěru?

 

 Níže jsme připravili vzor žádosti o vyčíslení půjčky ke stažení. 

  1. Stáhněte si vzor žádosti, vyplňte hlavičku (své nacionále: jméno, adresu, RČ, IČ, atd.).
  2. Datum, ke kterému má společnost vyčíslení spočítat. (Zohledněte lhůtu na zpracování, podávejte žádost s dostatečným předstihem. Například 1. května odešlete žádost o vyčíslení půjčky k 15. červnu). 
  3. Žádost o vyčíslení odešlete na adresu věřitele, nebo prostřednictvím datové schránky 
  4. Pokud žádáte o vyčíslení půjčky od ZOXO, zasílejte žádost na email info@zoxo.cz, nebo do datové schránky pmv7rmk

 

Co musí obsahovat vyčíslení dluhu?

  • Číslo účtu kam mají být peníze odeslány
  • Variabilní symbol
  • Datum splatnosti
 
 
 

Ke stažení

 
 

*pokud žádáte o vyčíslení dluhu z důvodu refinancování půjčky se zástavou na nemovitosti 

Předem si prověřte podmínky zpracování žádosti. Někdy může být zpracování žádosti o vyčíslení půjčky zpoplatňují dle sazebníku společnosti. 

 


 

Pokud u ZOXO požádáte o vyčíslení úvěru, obdržíte informaci o zůstatku dlužné částky a zda máte nárok na splacení bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. 

ZOXO jako jedna z mála společností nabízí předčasné splacení úvěrů zdarma. Podmínkou předčasného splacení zdarma je minimální délka trvání úvěru 6 měsíců bez prodlení ve splácení.

 

Další důležité informace 

ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Refinancování půjčky

Zbavte se nevýhodné půjčky a refinancujte za výhodnějších podmínek. Jednoduše požádejte svého aktuálního věřitele o vyčíslení půjčky a ostatní papírování vyřídíme za vás. 

Více informací
 
ZOXOvinky - blog o financích a podnikání

Výhodná půjčka s nízkým úrokem

Úrokové sazby našich půjček pro podnikatele s ručením nemovitosti jsou velmi výhodné. Úroková sazba začíná na úrovní 6,9 % a dohodnutá úroková sazby je vždy fixní, máte tedy jistotu nenavyšování splátek v průběhu trvání úvěru.

Více informací
 
ZOXOvinky - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 

 

 

Potřebujete poradit?