Napsali o nás

Během několika let, co jsme na trhu s nebankovními půjčkami jsme dokázali pomoct už velkému množství klientů. Pomohli jsme jim vyřešit těžké životní situace, zlepšit aktuální situaci, nebo pomohli ke splnění snu. S velkým zájem pak sledujeme, jak se pokračují životní příběhy našich klientů, jak se jim daří, jestli v podnikání prosperují atd.

Někteří naši klienti se rozhodli pro zveřejnění svého příběhu a veřejného poděkování naší společnosti, že jsme jim věřili a pomohli, když jiní se k nim otočili zády. Za jejich reference jim samozřejmě děkujeme!

Odkaz na článek naleznete zde  na stránkách našeho partnera, kde byl také zveřejněn. 

 


 

Další články

 

ZOXOvinky - blog o životě a financích

Znáte svého věřitele?

Český text obchodních podmínek a licence od České národní banky. Přesto si nepůjčujete peníze od české společnosti, ale od firmy, kde se linie vlastníků rozprostírá v zemích bývalého Sovětského svazu. Které společnosti se mohou pyšnit českým kapitálem?

Více informací

 

 

ZOXOvinky - blog o životě a financích

Jak vytvořit a spravovat domácí rozpočet

Mít rodinný rozpočet je i dnes pro mnoho lidí z jejich pohledu zbytečná věc, protože si většinou myslí, že i bez něj mají přehled o svých výdajích a za co přesně utrácí.

Více informací


 

ZOXOvinky - blog a financích a podnikání

Proč je půjčka online tak výhodná?

Půjčka online je v dnešní době stále více populární a proto si ji můžete vyřídit kdykoliv a kdekoliv, třeba právě teď na našich stránkách. Co k tomu potřebujete?

Více informací