Kolik si můžu půjčit?

Půjčka s anuitním splácením, se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru.
Minimální měsíční splátka
3 695 Kč
Úroková sazba od 9.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000,- Kč na 6 let s úrokovou sazbou 9,9% p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 695- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 3% z jistiny (6 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 12,06% je 274 040,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Po celou dobu splácíte pouze úroky. Půjčka je vhodná pokud potřebujete nízké splátky a čekáte na peníze z jiného zdroje (dědictví, prodej bytu, atd.).
Minimální měsíční splátka
1 650 Kč
Úroková sazba od 9.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 9,9% p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 3% z jistiny (6 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 14,50% je 439 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70% hodnoty nemovitosti
nízké splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem

Získat úvěr je jednoduché

Vyhodnotíme vaší žádost maximálně do 48 hodin
Podepíšeme smlouvy a vyplácíme peníze.

FAQ

Obratem vás bude telefonicky kontaktovat náš pracovník, který s vámi případně doplní informace potřebné do žádosti a ověří vaši možnost ručení. Následně se přistoupí k odhadu nemovitosti a po kladném výsledku dochází k podpisu smluv. Žádost o půjčku a vyřízení odhadu nemovitosti je bezplatné.

Naše půjčky jsou bezúčelové a slouží opravu na cokoliv. Na rozvoj podnikání, na koupě a rekonstrukce nemovitostí, na vyplácení exekucí, dluhů finančnímu úřadu atd.

Ano, naše půjčky jsou vhodné i k vyplácení vašich věřitelů. Vaše pohledávky vyplatíme a zachráníme vám tak váš majetek. Pokud chcete své závazky uhradit prodejem Vaší nemovitosti a nechcete, aby váš majetek připadl exekutorovi, nebo spadl do dražby, je pro vás například ideální naše krátkodobá půjčka. Svůj majetek můžete výhodně zpeněžit sami a půjčku nám uhradíte až budete mít finanční prostředky.

Podpis smluv probíhá v naší kanceláři, nebo u vás doma. Následně je nutné ověřit vaše podpisy, například na nejbližší poště. Poplatek za ověření podpisů za vás hradíme. K podpisu smlouvy potřebujete doklad totožnosti a alespoň jeden výpis z bankovního účtu.

Peníze vám vyplatíme na váš účet. Pokud se půjčkou hradí některé vaše závazky, nebo exekuce, o vyplacení těchto věřitelů se postaráme sami a vy už se nemusíte o nic starat.

Ano to je samozřejmě možné. Pokud budete chtít svoji půjčku u nás kdykoliv uhradit předčasně, stačí nás jen s dostatečným předstihem kontaktovat a vše připravíme.

 

Potřebujete poradit?