Půjčka 200.000 Kč

Půjčka 200.000 Kč je oblíbená zejména u začínajících podnikatelů. Jedná se o obnos, který jim pomůže při zakládání společnosti. Půjčka 200.000 Kč je dostatečně vysoká, aby pokryla počáteční výdaje na zřízení provozovny, a zároveň je možné nastavit si dlouhou dobu splácení. Splátky tak nebudou zátěží, což oceníte zejména v prvních měsících podnikání. Poskytnutou půjčku 200.000 Kč je možné kdykoliv splatit dříve, jakmile se vašemu podnikání začne dařit. 

Poskytnuté půjčky jsou nabízené za výhodnou úrokovou a sazbu a s možností splácení až dvacet let. Proto jsou i oblíbeným nástrojem konsolidace. Ke konsolidaci přistupte v situaci, kdy máte sjednány nevýhodné půjčky z minulosti a chcete lepší nabídku splácení. Konsolidace se provádí už od dvou půjček. 

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
ZOXO a hodnocení klientů
Garance předčasného splacení
10 let na trhu

 

Ukázka z ceníku poplatků

 

Zpracování žádosti půjčky s exekucí ZDARMA
Administrativa k získání vyčíslení aktuálních dluhů ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na naší infolince operátor, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Vzory smluv a dokumentů

 

 

 

Jaké podmínky pro získání půjčky musíte splnit?

Podmínky získání půjčky jsou daleko jednodušší než u klasické banky. Nenahlížíme do registru dlužníků a neplatičů. Také nám nemusíte dokládat příjmy. Všechny vzory dokumentů si můžete prostudovat předem.

  • být plnoletý 
  • ručit nemovitým majetkem
  • dva doklady totožnosti

 

 

Jak žádat u ZOXO o půjčku 200000

Ručení nemovitostí znamená nižší úrok

Nízké úrokové sazby je možné klientům nabídnout proto, že je za půjčky vyžadována zástava. Půjčka s ručením nemovitostí má nižší úrokovou sazbu než půjčka bez ručení. Konsolidace nevýhodných úvěrů pak přináší výrazně nižší měsíční splátku. S vyřízením dokumentace vám pomohou naši profesionální finanční poradci. Prostudují podklady k vašim současným půjčkám a navrhnou pro vás optimální způsob financování. 

 

Postaráme se o jednání s věřiteli

Ať už máte sjednány jen dvě půjčky nebo větší počet menších úvěrů, postaráme se o jednání se všemi úvěrovými partnery. Znáte současné věřitele? Pokud ne, dohledáme údaje z vašich úvěrových smluv. Každého z věřitelů následně oslovíme a zažádáme o vyčíslení zůstatku vašeho úvěru. Tímto krokem je připraveno vše potřebné ke konsolidaci nevýhodných úvěrů. 

Účelovost půjčky ZOXO 200.000 Kč

 

Půjčka 200.000 Kč

Půjčka 200.000 Kč s nižší splátkou

Půjčka 200.000 Kč vám pomůže s novým začátkem. Postaráme se o vyplacení původních věřitelů a sjednáme nový splátkový kalendář. Nový splátkový kalendář je příjemnou úlevou od tíživé výše původních splátek. Nebývá výjimkou, že klienti obdrží návrh splátky i o tisíce korun nižší než současná výše. V naší RPSN kalkulačce si můžete spočítat veškeré náklady s půjčkou spojené. 

 

 

Min. RPSN 7,7 %, max. RPSN 54,42 %, min. doba splácení 6 měs., max. 240 měs. podle výše půjčky

 

 
 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Naše půjčky poskytujeme na území celé ČR