Nebankovní půjčka Jihlava

Hledáte schopného poskytovatele nebankovních půjček pro podnikatele s dlouholetou působností a zkušenostmi v Jihlavě? Vytvoříme vám půjčku přímo na míru, která bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Půjčky jsou bezúčelové a je jen na vás na co půjčku použijete. Zápisy v registrech dlužníků pro nás nejsou nepřekonatelnou překážkou. Máme za sebou mnoho úspěšných podnikatelských úvěrů, které jsme poskytli klientům právě z Jihlavy.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
ZOXO je přímý poskytovatel půjček v Jihlavě
ZOXO nabízí v Jihlavě předčasné splacení zdarma
ZOXO garantuje v Jihlavě pevný úrok
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte své nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

Nevíte proč v Jihlavě vybrat ZOXO?

  • vyřízení půjčky on-line, zabere vám to jen pár minut,
  • vyplatíme exekuce,
  • bez dokládání příjmů,

V Jihlavě si lidé vybírají ZOXO

Jak je známo, je historické jádro Jihlavy městskou památkovou rezervací. Mnoho lidí navštěvuje Jihlavu právě z tohoto důvodu, a díky stále větší návštěvnosti města se zde rozrůstá i podnikatelská činnost. V oblibě nyní bývá podnikání se zaměřením na kavárny, bistra a restaurace orientované především na lehkou, zdravou stravu. Velkým lákadlem jsou také domácí dorty a zákusky. Představte nám váš podnikatelský plán a my vám maximálně pomůžeme v jeho splnění. Máme dlouholeté zkušenosti a lidem pomáháme k dosažení jejich vytyčených cílů.

Jaké služby naše společnost nabízí?

Kde bychom začali? Nabízíme širokou škálu služeb se zaměřením na podnikatele a živnostníky. Od půjčky na cokoliv, přes vyplácení exekucí, konsolidací půjček, refinancování až po financování developerských projektů. Půjčky na míru pro nás také nejsou problémem. Smluvní dokumentaci poskytujeme k nahlédnutí vždy dopředu. Máte tak čas si vše prostudovat například v klidu domova. Garantujeme pevný úrok po celou dobu splácení. Našim klientům dáváme i možnost předčasného splacení úvěru zdarma, a to již po 6 měsících řádného splácení.

Dovolujeme si tvrdit, že v našem oboru patříme mezi TOP poskytovatele nebankovních půjček na českém trhu.

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Jihlavě - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Nebankovní půjčka bez registru v Jihlavě

Výhodou  nebankovní půjčky je to, že nemusíte dokládat váš měsíční příjem. V Jihlavě je toto velmi populární. Nikdo po vás nechce výpisy z bankovních účtů, potvrzení od zaměstnavatele apod. Není pro nás ani důležité nahlížet do registru dlužníků SOLUSu. Chcete mít jistotu, že vám bude půjčka schválena? Z tohoto důvodu volte půjčky od nebankovních institucí. Banky zpravidla provádějí podrobné vyhledávání - zapomněli jste včas zaplatit nějakou splátku, neuhradili jste fakturu v termínu atd. - to vše může být rozhodující a každé nepatrné pochybení je pro ně důvodem k zamítnutí vaší žádosti.  Naše společnost s každým klientem z Jihlavy a okolí jedná individuálně a nemusí splňovat tak přísná kritéria jako u bankovní společnosti.

V Jihlavě šetříme čas

Máte dlouhou pracovní dobu, pak musíte ještě nakoupit, vyřídit spoustu pochůzek, běžet domu a věnovat se rodině? Nezbývá vám více než několik minut?  Čas vám nikdo nevrátí, a tak vám ZOXO nabízí ideální řešení - vyřízení půjčky on-line. Vyřízení půjčky je nejen jednoduché, ale hlavně vám ušetří spoustu času.  Zkuste si spočítat splátky například na částku 600 000 Kč.

 

Exekuce nám nevadí, vyplatíme vaše závazky 

Neuhradili jste závazky včas a hrozí vám exekuce? Vyplacení exekucí nebývá u nebankovních společností samozřejmostí, ale s námi je to možné. Využijte naši službu vyplacení exekuce. Stačí, když nám doložíte informace o exekutorovi a my už s ním vše vyjednáme na základě vámi poskytnuté plné moci. Vyplacení exekuce není pro naše právní oddělení nic složitého, máme dlouholetou zkušenost a víme, jak se v této situaci pohybovat. Peníze posíláme přímo na účet příslušného exekutora. Exekuční řízení tak bude zastaveno k datu splacení celkové dlužné částky společně s odměnou pro exekutora. Úroková sazba od  6,9 % zůstává stejná jako u naší klasické půjčky. Nemusíte se tedy bát, že bychom vám v Jihlavě doslova napařili nehorázně vysoký úrok.