Půjčka 700 000 Kč

Půjčka 700.000 korun vám poskytne základní kapitál při startu podnikání. Také ji oceníte ve chvíli, kdy je vaše firma už na trhu několik let a stojí před novou příležitostí. Měníte služby, upravujete výrobu, stěhujete podnik do moderních prostor nebo rozšiřujete působení na trhu. Rychlá půjčka je likvidní forma peněz a použití půjčky není vázáno konkrétním účelem. 

 

Řada podnikatelů vnímá novou půjčku jako výbornou příležitost pro sjednání výhodných podmínek splácení. Konsolidace nevýhodných půjček z minulosti pomáhá k získání nižšího předpisu měsíční splátky. Půjčka 700.000 korun svým vysokým úvěrovým rámcem dokáže vyplatit i několik dřívějších nevýhodných půjček. 

 

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období
 
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
ZOXO a hodnocení klientů
Garance předčasného splacení
10 let na trhu

 

Ukázka z ceníku poplatků

Zpracování žádosti půjčky s exekucí ZDARMA
Administrativa k získání vyčíslení aktuálních dluhů ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí na naší infolince operátor, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Vzory smluv a dokumentů

 

 

 

Jaké podmínky pro získání půjčky musíte splnit?

Podmínky získání půjčky jsou daleko jednodušší než u klasické banky. Nenahlížíme do registru dlužníků a neplatičů. Také nám nemusíte dokládat příjmy. Všechny vzory dokumentů si můžete prostudovat předem.

  • být plnoletý 
  • ručit nemovitým majetkem
  • dva doklady totožnosti

 

 

Konsolidace 700.000 Kč u ZOXO je snadné

Konsolidace se ZOXO je snadná

Konsolidace obvykle znamená, že je třeba dohodnout se s věřiteli na okamžité úhradě původních závazků. To představuje několik jednání a administrativní zátěž. Není třeba být nervózní. Stačí předat našim pracovníkům podklady k současným půjčkám a při jednání s věřiteli vás budeme zastupovat. Všechny půjčky od ZOXO vyřídíte online a všem vám nabídne dlouhou dobu splácení i nízkou úrokovou sazbu. 

 

Nová půjčka uhradí stávající závazky

Aby konsolidace byla úspěšná, je třeba vyrovnat zůstatky původních úvěrů. Znáte své současné věřitele? Pokud si nejste jisti, vyřídíme vše za vás. S každým z nich se dohodneme na vyčíslení zůstatku vašeho původního dluhu a připravíme vše potřebné pro nový start. Tím bude jeden úvěr s nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti. 

Účelovost půjčky ZOXO 700.000 Kč

 

Jak dlouho ZOXO trvá schválit konsolidaci 700.000 Kč

Pohodlné splácení s nízkou zátěží

Půjčka 700.000 Kč znamená vyšší úvěrovou zátěž, proto využijte dlouhé doby splácení. Před podpisem smlouvy obdržíte splátkový kalendář s novým předpisem splátek. Pokud si splácení prodloužíte na 20 let, měsíční výše splátky nebude výrazným omezením podnikového nebo rodinného rozpočtu. V naší kalkulačce RPSN si ověřte výhodnost kratší doby trvání smlouvy, navíc zde se také nabízí předčasné splacení úvěru zdarma. Je tedy výhodnější sáhnout po nízké měsíční zátěži, tvořit rezervu a tu použít na předčasné splacení. 

 

 

Min. RPSN 7,7 %, max. RPSN 54,42 %, min. doba splácení 6 měs., max. 240 měs. podle výše půjčky

 

 
 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Naše půjčky poskytujeme na území celé ČR