Nebankovní půjčka České Budějovice

Rozhodli jste se podnikat nebo již podnikáte v Českých Budějovicích a blízkém okolí? Jediné co vám schází je dostatek finančních prostředků? Pak jste tu správně, naše společnost se pohybuje v prostředí poskytování nebankovních půjček pro podnikatele více než jedno desetiletí. Máme za sebou mnoho úspěšných podnikatelských úvěrů, které jsme poskytli klientům právě z Českých Budějovic.

Půjčku umíme nastavit na míru s přihlédnutím k situaci a potřeb klientů. Aby mohla být půjčka schválena a vyplacena, je nezbytné, aby byla ručena nemovitým majetkem.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
v Českých Budějovicích jsem přímý poskytovatel půjček
Půjčku můžete v Českých Budějovicích předčasně splatit zdarma
V Českých Budějovicích garantujeme fixní splátky úvěru
 
 

Naše půjčka slouží na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové, a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebuje vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou provždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Nevíte proč v Českých Budějovicích vybrat ZOXO?

  • ZOXO je férový poskytovatel s fixní úrokovou sazbou
  • půjčku je možné kdykoliv prodloužit i předčasně splatit
  • k vyřízení stačí pouze dva doklady a výpis z účtu

Co je třeba splnit ke schválení půjčky?

České Budějovice jsou jedním z největších českých měst, proto schválení půjčky v Českých Budějovicích je ve většině případů pouze formalita. Je potřeba mít aktivní podnikání, v případě čerstvě založené společnosti nebo živnosti je dobré mít dobře připravený podnikatelský plán. O tom jak připravit podnikatelský plán si můžete přečíst zde na našem blogu. 

Jaké půjčky nabízíme?

Nabízíme půjčky s anuitním a balonovým splácením. O jejich rozdílech si můžete přečíst zde. Půjčte si například 500.000 Kč s úrokem od 6,9 % a splatností na 2 roky. Budete vázáni nižší splátkou, a proto vám zůstane více likvidní hotovosti pro vaše podnikání. Pokud se v průběhu trvání půjčky rozhodnete pro změnu splácení, je samozřejmě možné požádat o refinancování a my vám obratem upravíme splátkový kalendář. Ten vám pošleme na email, abychom celou věc urychlili. 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Českých Budějovicích - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Rychlá půjčka v Českých Budějovicích

Žádost a vyřízení půjčky je rychlé. Vyplníte formulář na webu nebo zavoláte na uvedený telefonní kontakt a žádost spolu s vámi vyplní náš pracovník. Vyžádáme si od vás několik důležitých podkladů, jako je například: doklad totožnosti, IČ, výpis z bankovního účtu, atd. Většinu potřebných dokumentů si umíme zařídit sami. 

Krátkodobá půjčka bez registru - České Budějovice

Krátkodobá půjčka, neboli balonová, je půjčka kdy splácíte pouze úroky a splacení jistiny odložíte na později. Toto řešení je ideální, pokud potřebujete momentálně co nejnižší splátky, nebo víte, že prostředky na splacení jistiny budete mít v budoucnu. Například z prodeje majetku, dědictví, výnosu z podnikatelské činnosti atd.  

Půjčka se zástavou 

Veškeré námi poskytnuté nebankovní půjčky v Českých Budějovicích musí mít ručení. Je to dáno tím, že nenahlížíme do registru dlužníků, bankovních registrů atd. V praxi to probíhá tak, že na katastru nemovitostí vložíme žádost o zřízení zástavního práva. Jedná se o stejný postup jako u běžných bankovních institucí.