Nebankovní půjčka Zlín

Hledáte schopného poskytovatele nebankovních půjček pro podnikatele s dlouholetou působností a zkušenostmi ve Zlíně? Zkuste naši Půjčku na cokoliv. Klienti ze Zlína využívají půjčky k rozvoji či rozšíření podnikání nebo k nákupu nemovitosti pro podnikatelské účely. Nabízíme i konsolidaci stávajících úvěrů. Veškeré úvěry sjednoťte do jediného a splácejte u nás jeden úvěr s pevným úrokem.

K čemu půjčku využijete je jen na vás. Naši půjčku na cokoliv můžete splácet až 20 let. Jako jedni z mála ve Zlíně mají naši klienti možnost předčasného splacení úvěru zdarma již po 6 měsících od poskytnutí úvěru, a to za předpokladu řádného splácení.

 

 • administrativu vyřešíme za vás
 • rychlé vyplacení
 • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte své nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Ve Zlíně si vyberte ZOXO

 • půjčku vyřídíte on-line z pohodlí domova

 • více jak 10-ti letá zkušenost na trhu

 • půjčky na míru

Proč ve Zlíně zvolit půjčku od ZOXO?

Ve Zlínském kraji se společnost ZOXO pohybuje více než deset let. Známe zdejší trh a ekonomickou situaci. Financovali jsme zde už nejeden projekt a pomohli řadě menších podnikatelů. Samozřejmě působíme i mimo Zlín. Reference od našich klientů si můžete přečíst na našich webových stránkách.

Jaké půjčky nabízíme?

Nabízíme půjčky s anuitním a balonovým splácením. O jejich rozdílech si můžete přečíst zde. Půjčte si například 900.000 Kč s úrokem od 6,9 % a splatností na 2 roky. 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka ve Zlíně - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Služby od ZOXO 

Naše společnost nabízí hned několik produktů, které upravujeme   individuálně pro každého klienta. Jedná se například o půjčku na cokoliv, kdy nám nemusíte dokládat účelovost půjčky nebo o vyplacení exekuce (exekucí) vzniklých z podnikatelské činnosti. Nemusíte se zbytečně zaobírat administrativou, vše s příslušným exekutorským úřadem vyřídíme za vás. Dalším oblíbeným  produktem u klientů je půjčka na míru.

 • Potřebujete finance dříve?
 • Potřebujete část v hotovosti a část půjčky na účet?
 • Nevychází vám splátky a potřebujete je odložit nebo změnit termín plateb?

Není problém. Zavčasu s vámi vše dokážeme vyřešit a nastavit podmínky, tak aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Máte více úvěrů? Nabízíme konsolidaci stávajících závazků s pevným úrokem po celou dobu splácení. Pro developery máme i speciální službu, a to financování developerských projektů s postupným uvolňováním nebo přímým vyplacením úvěru.

 

Konsolidujte nevýhodné půjčky

Konsolidace znamená sjednocení více úvěrů od jiných společností do jednoho, který budete splácet jen jedné společnosti. A jakou to má pro vás výhodu? Především dosáhnete toho, že se vám sníží měsíční splátky. Když konsoliduje u nás, zaručíme vám jeden pevný úrok po celou dobu splácení úvěru. Stejně jako u našich jiných produktů i konsolidace musí být ručena nemovitostí, a to z toho důvodu, že po vás nežádáme dokládání měsíčních příjmů. Nevlastníte žádnou nemovitost? Není problémem, aby vám ručil někdo z blízkého okolí například z rodiny nebo partner. U nás může dělat ručitele i třetí osoba. Chcete sloučit půjčky do jedné a ještě byste měli rádi něco navíc? Jsme schopni vám poskytnout i úvěr vyšší avšak vždy jen do 70 % LTV nemovitosti. (LTV - Loan To Value).
 

Jak probíhá podpis smluv?

 

Jakmile vy i my odsouhlasíme podmínky pro poskytnutí úvěru, přichází na řadu vypracování všech potřebných dokumentů a jejich následný podpis. Ať už se jedná o ceník poplatků, souhlas se zpracováním osobních údajů nebo o samotné smlouvy, vše vám poskytneme VŽDY k nahlédnutí předem. Tak se můžete seznámit se vším, co obsahují naše obchodní podmínky a ostatní dokumenty. Pokud budete mít k něčemu výhrady nebo vám nebude nějaký bod jasný, kontaktujte nás a my vám vše objasníme. A teď již k samotnému podpisu dokumentů, který může proběhnout dvěma způsoby, a to:

 1. V sídle společnosti ZOXO - veškeré dokumenty připravíme k podpisu. Pokud si budete ještě jednou potřebovat vše pročíst, poskytneme vám klidný prostor a uděláme vám k tomu kávu. Dokumenty podepíšete a vybrané ověříte. Následně dojde k podpisu i z naší strany. Domů už si odvezete od každé smlouvy jedno vyhotovení (Smlouvu o úvěru a Zástavní smlouvu).

 

 1. Zasláním doporučenou zásilkou - smlouvy vytiskneme, přiložíme průvodní dopis, kde budete mít napsaný postup jak podepsat smlouvy, které nechat ověřit apod. Dále do zásilky přiložíme i obálku s naší adresou pro zaslání smluv na adresu společnosti ZOXO. Ve chvíli, kdy nám zašlete podepsané dokumenty zpět, dojde k jejich podpisu i z naší strany a následně vám podepsaná originální vyhotovení zašleme zpátky na vaši adresu. 

 

Tím je vše hotovo a vy už může jen očekávat vyplacení financí.

 
 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí