Nebankovní půjčky Plzeň

V Plzni patříme mezi nejvýznamnější poskytovatele půjček a úvěrů. Jsme více než 10 let na trhu a máme tak za sebou celou řadu úspěšných financování. Naší hlavní činností je financování podnikatelských projektů. Půjčku umíme nastavit přesně na míru a dle potřeb klienta.

Půjčky jsou bezúčelové a je tedy jen na vás na co půjčku použijete. Zápisy v registrech dlužníků nejsou nepřekonatelnou překážkou a také umíme vyplácet exekuce. Pokud hledáte lokálního poskytovatele půjčky z Plzně, který dobře zná místní prostředí, neváhejte se na nás obrátit.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání finančně náročného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
Jsme přímý poskytovatel nebankovní půjčky v Plzni
Garantujeme předčasné splacení zdarma - nejen v Plzni
Naše splátky jsou pro klienty v Plzni Fixní
 
 

Naše půjčky slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete stará nemovitost rekonstrukci?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou provždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete peníze.

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 Vzorec RPSN a jeho výpočet nabízíme volně ke stažení.

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

Proč si v Plzni máte půjčit od nás?

region dobře známe,
možnost osobní schůzky v centrále společnosti,
v Plzni nemusíte dodávat odhad nemovitosti,

Podmínky poskytnutí půjčky

Naše služby jsou hlavně pro podnikatele nebo drobné živnostníky s živnostenským listem, kteří potřebuji finanční prostředky pro podnikání. Pro poskytnutí půjčky je nutné předložit alespoň dva doklady totožnosti, výpis z účtu a ideálně poslední daňové přiznání. Také čím více podkladů budete mít o nemovitosti, kterou ručíte za půjčku, tím snadněji dohodneme vyšší částku půjčky. 

Jaké půjčky nabízíme?

Naše půjčky jsou od 100.000 Kč a nabízíme volbu mezi anuitním a balonovým splácením. Velkým mýtem, který mezi lidmi koluje je, že si mohou půjčit bez ručení, například jen na směnku. Na směnku vám může půjčit kamarád, nebo někdo z rodiny, ale žádná bankovní a nebankovní společnost nesjednává půjčky na směnky - ani v Plzni ne.

 
ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací
 
ZOXO-půjčka online

 Půjčka online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací
 
ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

 Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Rychlá půjčka v Plzni na cokoliv

Vyplacení půjčky je opravdu rychlé. Po přijetí žádosti a jejím schválení můžeme ještě ten den podepsat všechny potřebné dokumenty. Zakládáme si na tom, aby náš klient obdržel peníze co nejdříve to je možné. Chápeme, že čas jsou peníze. Díky tomu naši klienti dávají přednost ZOXO. Oproti bance vyplácí ZOXO peníze podstatně rychleji.

Dlouhodobá půjčka bez registru v Plzni

Nahlížení do registrů není nutné. Banka vždy řeší vaši bonitu, nahlíží do SOLUSU atd. a podle pevných pravidel určí, zda vám půjčku poskytne, nebo ne. U nás je to jiné, protože my tyto "škraloupy" posuzujeme mírněji a ke každému přistupujeme individuálně. Notorické neplatiče samozřejmě odmítneme, ale u drobnějších prohřešků umíme být shovívaví. Jak poskytujeme půjčku s registrem, si můžete přečíst zde.

Půjčka se zástavou nemovitosti v Plzni

Nemusíme tak přísně nahlížet na vaše případné zápisy v registrech dlužníků, jelikož jsou všechny půjčky ručené zástavou nemovitosti. Jedná se v podstatě o běžnou americkou hypotéku, to znamená že si po dobu platnosti půjčky na vaši nemovitost vložíme zástavu a po její zaplacení zástavu opětovně odstraníme. Jde o naprosto běžnou praxi a tento postup je stejný jako u všech klasických bankovních ústavů. 

 

 

Financujeme na území celé ČR

 

 

 

 

 

 

Kde nás najdete

Zoxo Financial s.r.o.
Guldenerova 547/4, 326 00 Plzeň
IČ: 24185141, nejsme plátci DPH
Společnosti je registrovaná u Krajského soudu v Plzni,
spisová značka 33722 C
Identifikátor datové schránky: pmv7rmk
Zastávka Mikulášské náměstí 3 min
Zastávka Mikulášská 2 min
Hlavní vlakové nádraží 2 min