Nebankovní půjčka Liberec

Máte v plánu začít podnikat v Liberci nebo již podnikáte a jen potřebujete finanční pomoc, pro rozšíření vašeho podnikání? Naše společnost vám může pomoci. S naší dlouholetou zkušeností jsme schopni vytvořit půjčku tak, aby odpovídala přímo vašim potřebám.

Zkuste například naši půjčku na cokoliv. Především klienti z Liberce využívají této půjčky k rozvoji či rozšíření podnikání. Výhodou úvěru od nás je možnost předčasného splacení zdarma po půl roce řádného splácení. Pro schválení půjčky nepotřebujete dokládat měsíční příjem, požadujeme pouze zajištění nemovitostí, které vám může poskytnout i třetí osoba.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou provždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

3 důvody, proč si půjčit od ZOXO

  • více než 10 let zkušeností ve financování,
  • garantujeme předčasné splacení zdarma po 6 měsících,
  • žádné poplatky předem.

Jak probíhá vyřízení půjčky u ZOXO

Hledáte rychlou nebankovní půjčku v Liberci? Pak jste na správném místě. V Liberci jsou nebankovní půjčky často poptávané. Rozhodují se pro ně především podnikatelé. Nabídka nebankovních půjček v Liberci je velmi bohatá. Jak si tedy vybrat tu správnou? Rozhodnutí je jen na vás. My ze ZOXO se vám pokusíme nastínit, jak to chodí.

 1. Vyplníte nezávaznou poptávku o půjčku na našich webových stránkách nebo může zavolat přímo na naši centrálu a příslušný pracovník s vámi vše vyřídí. 

2.  Do systému založíme vaši žádost o půjčku. V této chvíli vás budeme v co nejkratší době, po podání žádosti kontaktovat.

3. Doplníme s vámi potřebné údaje pro další vyřízení a následnému schválení půjčky. Jedná se o IČ a údaje o nemovitosti, kterou budete ručit úvěr (bez ručení není možné úvěr poskytnout).

4. Doplněnou žádost předáme dále k vyřízení. Poté už vás bude kontaktovat kompetentní pracovník s nabídkou půjčky. Nabídka vám samozřejmě bude také zaslána k nahlédnutí na e-mailovou adresu.

5. Po vašem odsouhlasení připravíme k podpisu veškeré dokumenty (smlouvu o úvěru, zástavní smlouvu, souhlas se zpracováním osobních údajů apod.)

6. Jakmile budou dokumenty podepsány, dojde k zápisu do katastru nemovitostí. (Toto se ruší při úplném splacení úvěru. Poté ihned podáváme na katastr nemovitostí návrh na výmaz).

7. Po zápisu vyplácíme úvěr (po individuální dohodě je možné úvěr vyplatit i dříve).

8. Odešleme vám splátkový kalendář. Tím naše práce končí a vy máte k dispozici finance na podnikání. Při splácení půjčky doporučujeme nastavení trvalého příkazu v bance. 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Liberci - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Podnikání v Liberci

Liberec patří k městům s velkými možnostmi v podnikání. Lidé se do Liberce sjíždějí především kvůli nezapomenutelnému výhledu z Ještědského hřbetu, na jehož vrcholu se tyčí slavný horský hotel Ještěd. Mezi další atrakce patří Dinopark, Science centrum iQlandia s Planetáriem nebo Aquapark Babylon a Botanická zahrada (nejstarší v České republice). Liberec patří k městům s velkými možnostmi v podnikání. Ať si vyberete podnikat v pohostinství, obchůdku s upomínkovými předměty nebo máte stavební firmu, autodílnu či podnikáte v textilnictví,  v Liberci určitě najdete uplatnění.

Možnosti půjček

Našim klientům v Liberci poskytujeme půjčky v rozmezí 6 měsíců až 20 let od 100 000 Kč do 10 milionů Kč s úrokovou sazbou od 6,9 %, která zůstává stejná po celou dobu splácení úvěru. Na výběr máme dva druhy půjček, a to půjčku s anuitním splácením a balonovou půjčku. Jsme schopni vyplatit i exekuce, připravit půjčku na míru tak, abyste ji mohli využít přímo na cokoliv. Pokud nevíte, jaká půjčka by pro vás byla nejvhodnější, kontaktujte nás. Pomůžeme vám najít produkt přímo na míru.  

Developerské projekty 

Jste společnost zabývající se výstavbou bytových domů, rodinných domů nebo komerčních prostor? Kupujete starší nemovitost s myšlenkou ji zrekonstruovat a následně ji prodat po jednotkách? Nedosáhnete na úvěr v bance? ZOXO pro vás připravilo unikátní produkt - financování vašeho developerského projektu. Nabídku vám zhotovíme přímo na míru tak, aby co nejvíce vyhovovala vám a vašemu projektu. Pro poskytnutí úvěru je třeba ručit nemovitostí například pozemkem, na kterém bude probíhat výstavba a dále právo budoucího zajištění budovanou nemovitostí. Finanční prostředky můžete čerpat postupně nebo i jednorázově. U developerských projektů jde především o rychlou výstavbu a následný prodej nemovitostí, přesto ZOXO nabízí dobu splatnosti až na 20 let.