Nebankovní půjčka Pardubice

V Pardubicích máme dlouholetou zkušenost na trhu a k našim klientům přistupujeme individuálně, každý totiž potřebuje něco jiného. Hlavní činností naší společnosti je poskytování podnikatelských půjček a úvěrů se zástavou nemovitosti. Půjčky poskytujeme již od 100 000 Kč.

Využijte naši půjčku na vyplacení svých nebo zděděných exekucí. Díky našim zkušenostem, jako jedni z mála v Pardubicích, jsme schopni vás rychle a efektivně zastoupit v případě řešení problému. Vše navíc vyřídíme za vás.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete peníze

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Důvody proč v Pardubicích zvolit ZOXO

  • neměnný úrokpo celou bodu splácení,
  • čerpáme z několikaletých zkušeností,
  • půjčky poskytujeme na cokoliv.

Jaký typ úvěru si vybrat v Pardubicích?

Klientům, kteří bydlí v Pardubicích a v okolí pardubicka, doporučujeme při nižším úvěru a na kratší dobu, balonové splácení. Např.: 800 000 Kč (jistina) na 3 roky. To znamená, že klient po dobu 36 měsíců hradí v měsíční splátce pouze úrok a v 36. měsíci uhradí společně poslední splátku úroku a jistinu. U tohoto typu úvěru je zpravidla nižší měsíční splátka než u jiných druhů úvěrů.

Jak rychle schválíme žádost o úvěr?

U nás je schválení žádosti o půjčku opravdu rychlé. Nezáleží na tom, jestli jste přímo z Pardubic nebo z jiného menšího okolního města. Jakmile máme všechny potřebné údaje, ihned předáváme vaši žádost dále k vyřízení. Dostane se do rukou odhadce. Ten se na vše podívá okem znalce, prodiskutuje váš případ s nadřízeným a při kladném rozhodnutí, vystaví nabídku úvěru přímo pro vás. Pokud je třeba kontaktuje vás telefonicky nebo rovnou zašle nabídku na vaši e-mailovou adresu. Doporučujeme kontrolovat spamovou schránku. Nabídka je nezávazná.

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Pardubicích - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Banka nebo nebankovka?

S touto otázkou se setkáváme prakticky denně. Je těžké na ni odpovědět. Existuje mnoho důvodů proč zvolit klasickou bankovní společnost a oproti tomu zase nespočet důvodů, proč vybrat nebankovní společnost. Banka po vás vždy bude chtít: dokládat měsíční příjem, případně výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce, jestli k platu máte další vedlejší příjmy, kontakt na zaměstnavatele, jestli žijete sám/sama, kolik měsíčně zaplatíte za bydlení, zda máte nějaké vyživovací povinnosti vůči dalším osobám, jestli máte nebo jste v minulosti již čerpali půjčku, kontrolují registr dlužníků atd.

Nebankovní společnost jako je ZOXO po vás chce jediné: při poskytnutí úvěru ručit nemovitostí. Nekontrolujeme registr dlužníků, neptáme se vás na počet lidí, s kterými žijete v jedné domácnosti, nezjišťujeme, jestli máte zaměstnání jedno, dvě nebo pět. Nevyzvídáme, kolik si měsíčně přesně vyděláte. Je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.  

Jak je to s ručením nemovitostí? 

Většina nebankovních společností poskytuje úvěry s takzvaným ručením nemovitostí. Po podpisu zástavní smlouvy se podá návrh na příslušný katastrální úřad s žádostí o zřízení práv: zástavní právo smluvní a zákaz zcizení a zatížení. Ve chvíli, kdy je úvěr zcela doplacen se tato práva zase stáhnou. Vaše nemovitost bude bez jakýchkoliv omezení vlastnických práv. Pokud si klient přeje refinancovat stávající dluh, konsolidovat více úvěrů nebo se jedná o vyplacení exekuce, pak může nastat situace, kdy na nemovitosti již visí zástava. V takovém případě se předchozí dluhy vyplatí a zástava se - laicky řečeno - převede. Veškeré úkony a papírování s tím spojené vyřídíme za vás. Nemyslete si, že ručit nemovitostí musíte pouze u nebankovní společnosti. Tohoto využívají i banky pokud u nich žádáte o hypoteční úvěr. Právě u tohoto typu bankovních úvěrů je běžné, že banka dá oproti vyplacení úvěru zástavu na nemovitost.