Nebankovní půjčka Praha

Potřebujete půjčku na rozjezd podnikání či na jeho rozšíření v Praze? Poskytování podnikatelských úvěrů je naší silnou stránkou a máme za sebou více než desetiletou zkušenost s řadou úspěšných financování. 

Zkuste naši půjčku na cokoliv. Klienti využívají půjčky k rozvoji či rozšíření podnikání nebo k nákupu nemovitosti pro podnikatelské účely. Výhodou úvěru od nás je možnost předčasného splacení zdarma po půl roce řádného splácení.

Dělá nám radost sledovat, jak naše půjčky pomohly mnoha našim klientům v Praze a v jejich podnikání se jim daří.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
V Praze jsme přímý poskytovatel nebankovních půjček
Předčasné splacení ZDARMA v Praze a okolí
V Praze garantujeme fixní úroky
 
 

Naše půjčka slouží na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové, a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Praze na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebuje vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Praze na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Praze na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou provždy! 

Refinancování od ZOXO pro Prahu

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí náš operátor infolinky nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka v Praze

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Nevíte proč v Praze vybrat ZOXO?

  • naše půjčky mají fixní úrok, takže se nemusíte bát zvyšování splátek,
  • jsem na trhu přes 10 let a máme mnoho zkušeností,
  • jsme féroví a nemáme negativní reference.

Co je třeba splnit ke schválení půjčky?

Žadatel o půjčku musí být samozřejmě starší 18 let. Důležité je vlastnit na území ČR vhodnou nemovitost, kterou byste mohli půjčku ručit. Ručení může být poskytnuté i třetí osobou, nemovitost nemusí být nutně ve vašem vlastnictví. Ke schválení půjčky není překážkou cizí státní příslušnost. Ke schválení půjčky je také nutné předložit různé doklady a dokumenty. U každého jednotlivého případu je potřeba něco jiného, ale nejčastěji potřebujeme platné živnostenské oprávnění nebo koncesi a dokumenty k nemovitosti, kterou budete úvěr ručit. Většinou se jedná o nabývací titul (kupní smlouva, dědictví atd.) 

Jaké půjčky nabízíme?

Klient si může vybrat ze našich dvou variant splácení. Nabízíme balonové a anuitní splácení. Můžete si tedy vybrat, jaká varianta by vám více vyhovovala. Půjčte si například 200.000 Kč s úrokem od 6,9 % a splatností na 2 roky.

Nevíte, jakou půjčku si u nás vybrat? Zkuste si udělat jednoduché porovnání. V kalkulačce půjček si zkuste spočítat splátky na potřebnou sumu. V kalkulačce už pak jen přepínejte mezi Balonovou a Anuitní půjčkou a uvidíte, jak velký rozdíl ve splátkách je. Na internetu můžete samozřejmě najít velké množství různých jiných srovnávačů půjček, ale ostatní srovnávače porovnávají pouze anuitní splácení. 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka v Praze s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnou nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Praze - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát v Praze pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Je potřeba v Praze úřední odhad nemovitosti?

V Praze nepožadujeme úřední odhady nemovitostí, takže vyřízení žádosti o půjčku je velmi rychlé. V dnešní digitální době je možné většinu potřebných podkladů najít na internetu. Například i katastr nemovitostí má své cenové mapy, do kterých je možné nahlédnout. Dále se sledují různé realitní servery, kde si každý může udělat představu o přibližné hodnotě nemovitosti. V některých případech realizujeme osobní prohlídku nemovitosti, to ale v Praze nebývá moc časté. Celou žádost jsem schopni vyřídit maximálně do druhého dne. Po schválení smluvní dokumentace přistupujeme okamžitě k podpisům smluv a vyplácení finančních prostředků.

Krátkodobá půjčka bez registru - Praha

Krátkodobá půjčka, neboli balonová, je půjčka, kdy splácíte pouze úroky a splacení jistiny odložíte na později. Toto řešení je ideální, pokud potřebujete momentálně co nejnižší splátky, nebo víte, že prostředky na splacení jistiny budete mít v budoucnu. Například z prodeje majetku, dědictví, výnosu z podnikatelské činnosti atd. Blížící se splatnost půjčky vás ale v případě problému nemusí stresovat. Pokud splácení probíhalo v pořádku dle splátkového kalendáře a nebyli jste v prodlení, je samozřejmě možné splatnost jistiny posunout. Je také možné krátkodobou půjčku refinancovat na klasickou anuitní. Našim klientům opravdu vycházíme vstříc a snažíme se vždy vše nastavit tak, aby byli všichni spokojeni. Spokojený zákazník je pro nás totiž ta nejlepší reklama!  

Čím je možné půjčku ručit? 

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, kdy není nutné dokládat příjmy a jiné doklady, nenahlížíme do registrů. Je ale nutné půjčku zaručit. Ručením musí být nemovitost na území celé ČR, ale hodnota nemovitosti musí být vyšší, než požadovaná výše úvěru. Na trhu existují samozřejmě i jiné alternativy, jako například půjčky bez ručení. Tady byste ale měli být velmi pozorní a pečlivě si všechny dokumenty prostudovat. Tyto půjčky bývají velmi nevýhodné, s vysokým úrokem a RPSN. 

Naši nejčastější klienti jsou obyčejní lidé, kteří se dostali, mnohdy i ne svoji vinou do těžké životní situace. Bohužel obdrželi ve své bance "stopku", neboli záznam do bankovního registru. Na dobu, než proběhne z takového registru výmaz - což mohou být i 3 roky, si můžete půjčit u ZOXO. Po vyčištění z registru pak od nás můžete odejít a půjčku refinancovat u klasické bance.