Nebankovní půjčka Brno

V Brně patříme mezi významné poskytovatele nebankovních půjček a úvěrů. Jsme více než 10 let na trhu. Nežádáme žádné dokládání příjmů, pro poskytnutí půjčky je třeba zástava nemovitosti. Ručit vám může i třetí osoba, která nemovitost vlastní.

Naše společnost také nabízí konsolidaci stávajících půjček od jiných společností. Spojte si všechny platby do jedné a měsíčně určitě ušetříte. Splácejte u nás jen jeden úvěr za pevný úrok. Předností naší společnosti je zejména to, že veškeré dokumenty dostanete k nahlédnutí ještě před jejich podpisem, tak abyste měli dostatek času si vše v klidu pročíst. 

Pokud jste z Brna a hledáte toho správného poskytovatele nebankovních půjček, neváhejte se na nás obrátit.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
v Brně jsme přímý poskytovatel nebankovní půjčky
Garantujeme pro Brno předčasné splacení zdarma
Brno má od ZOXO fixní úrokové sazby
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Brně na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaši nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Brně na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka na cokoliv v Brně

Na cokoliv

Půjčte si na cokoliv a nemusíte dokládat účelovost. 

Refinancování od ZOXO v Brně

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete.

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí náš operátor na infolince, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele v Brně

Sjednejte si férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

 

Nevíte proč v Brně vybrat ZOXO?

  • v Jihomoravském kraji patří ZOXO mezi největší poskytovatele půjček
  • žádost o půjčku vyřídíte z pohodlí domova 
  • dokumenty jsou k nahlédnutí ještě před jejich podpisem
úvěr Brno

 

Jak požádat o půjčku?

Je to velice jednoduché. Můžete vyplnit žádost na našich stránkách nebo nás kontaktovat telefonicky a my vše uděláme za vás. Vyřízení půjčky přes internet má velkou výhodu - nemusíte nikam jezdit. Čas, který jste ušetřili, můžete využít jinak, věnovat se rodině, zajít na nákup, podívat se do místní galerie apod. Brno nabízí spoustu možností jak naložit s volným časem. Předem si jen připravte potřebné podklady jako je IČ, informace o nemovitosti (v jaké obci se nachází, katastrální území, číslo parcely/ stavby, případně odhad nemovitosti), případně název exekutora apod.

Nabízené varianty půjček?

Naše společnost poskytuje v Brně dvě varianty půjček, a to s anuitním splácením, kdy každý měsíc hradíte úrok s částí jistiny a balonovou půjčku, kdy zase měsíčně hradíte jen úroky a jistinu splatíte až na konci s poslední splátkou úroku. Financování poskytujeme již od 100 000 Kč. Vyzkoušejte naši kalkulačku. Jednoduše zvolte ze dvou nabízených půjček. Vyberte si částku, kterou potřebujete, dobu splácení (tu nabízíme od 1 roku do 20 let) a předběžně zjistíte, kolik můžete měsíčně platit. U anuitní půjčky jsou úroky vyšší, naopak u balonové je úrok znatelně nižší.

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Brně - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Rychlá půjčka v Brně

Žádost a vyřízení půjčky je rychlé. Vyplníte formulář na webu nebo zavoláte na uvedený telefonní kontakt a žádost spolu s vámi vyplní náš pracovník. Vyžádáme si od vás několik důležitých podkladů, jako je například: doklad totožnosti, IČ, výpis z bankovního účtu, atd. Většinu potřebných dokumentů si umíme zařídit sami. 

Krátkodobá půjčka bez registru - Brno

Krátkodobá půjčka, neboli balonová, je půjčka kdy splácíte pouze úroky a splacení jistiny odložíte na později. Toto řešení je ideální, pokud potřebujete momentálně co nejnižší splátky, nebo víte, že prostředky na splacení jistiny budete mít v budoucnu. Například z prodeje majetku, dědictví, výnosu z podnikatelské činnosti atd.  

Půjčka se zástavou 

Veškeré námi poskytnuté nebankovní půjčky v Brně musí mít ručení. Je to dáno tím, že nenahlížíme do registru dlužníků, bankovních registrů atd. V praxi to probíhá tak, že na katastru nemovitostí vložíme žádost o zřízení zástavního práva. Jedná se o stejný postup jako u běžných bankovních institucí.