Nebankovní půjčka Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem máme dlouholetou zkušenost na trhu a k našim klientům přistupujeme individuálně, každý totiž potřebuje něco jiného. Hlavní činností naší společnosti je poskytování podnikatelských půjček a úvěrů se zástavou nemovitosti. Půjčky poskytujeme již od 100 000 Kč a doba splácení je možná od 6 měsíců do 20 let.

Dostali jste se do podnikatelské tísně a hrozí vám exekuce? Předejděte s naší pomocí nedobrovolné dražbě a tím nevýhodnému zpeněžení vašeho majetku. Jako jedni z mála v Ústí nad Labem jsme schopni veškeré papírování vyřídit za vás.

 

  • vše vyřešíte z domova
  • rychlé vyřízení žádosti
  • bez nahlížení do registrů

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
Jsme v Ústí nad Labem přímý poskytovatel půjček a úvěrů
ZOXO garantuje klientům z Ústí nad Labem předčasné splacení zdarma
Ústí nad Labem má od ZOXO garanci fixního úroku půjčky
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Ústí nad Labem na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Na novou střechu nebo zateplení fasády?

Půjčka v Ústí nad Labem na rozšíření podnikání

Na rozjezd podnikání

Začínáte podnikat a potřebujete peníze na rozjezd?

Půjčka v Ústí nad Labem na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO v Ústí nad Labem

Na konsolidace

 Vyplaťte drahé půjčky a ušetřete na splátkách

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí náš operátor na infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele v Ústí nad Labem

Sjednejte si férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Nevíte proč v Ústí nad Labem vybrat ZOXO?

  • ZOXO poskytuje normální půjčky pro normální lidi
  • nemusíte být občanem ČR
  • nižší poplatky než v bance

Podmínky pro schválení půjčky

Jelikož je Ústí nad Labem centrem Ústeckého kraje, je zde i mnoho možností pro podnikání a to my ze ZOXO dobře víme. Stačí, abyste podnikali nebo měli aktivní živnostenský list (u živností vzniklých do půl roku požadujeme doložení příjmů). ZOXU nemusíte dokládat žádné vaše příjmy, je třeba mít k ručení nemovitost jakéhokoliv typu. Můžete ručit nemovitostí společnosti nebo nemovitostí vaší, jež máte v soukromém vlastnictví. Pokud nemáte k ručení nemovitost, nebylo by možné, abychom vám poskytli půjčku.

Dokážeme vyplatit exekuce?

Ano, dokážeme. Naše společnost vyplácí exekuce vzniklé z podnikatelské činnosti. Začněte svoje závazky řešit včas a obraťte se na nás. Kontaktujeme příslušný exekutorský úřad a veškerou administrativu za vás vyřídíme. Půjčte si například 400 tisíc Kč se splatností na 20 let. Nebo naopak využijte balonové splácení a snižte si splátku na minimum. 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Pokud je na vás uvaleno maximálně 5 exekucí, vše za vás zařídíme a exekuce vyplatíme.

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Ústí nad Labem - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Konsolidace půjčky v Ústí nad Labem

Pokud už máte nějaké nevýhodné půjčky, kde platíte zbytečně vysoké úroky, můžete požádat o naší konsolidaci půjčky. Všechny půjčky sloučíme do jedné a budete tak nově hradit pouze jednu splátku. Ta bývá z naší zkušenosti samozřejmě nižší, než když platíte několik různých splátek, různým poskytovatelům půjček.

Dlouhodobá půjčka bez registru - Ústí n. L.

Dlouhodobou - neboli anuitní půjčku si u nás můžete nastavit až na 20 let. Jedná se o typ splácení, kdy splácíte jak jistinu půjčky, tak úroky, v jedné splátce. Přesný rozpis jistiny a úroků v každé splátce je vidět ve splátkovém kalendáři, který od nás každý klient dostane při podpisu smlouvy. Kdykoliv se tak může klient podívat na aktuální dlužnou částku.   

Srovnání půjček  

V naší kalkulačce si můžete srovnat splátky pro balonové a anuitní půjčku. Pokud se děláte srovnání našich půjček s konkurencí, je vždy nutné porovnat všechny aspekty. Někdy je jednoduché se nechat zlákat nízkou splátkou, ale je také dobré porovnat výši poplatků za vyplacení úvěru. Někde je poplatek za vedení půjčky, poplatek za refinancování atd. Díky těmto různým poplatkům se pak můžete dostat na RPSN několik tisíc procent. Naše půjčky zpravidla nepřesáhnou 15% RPSN.