Nebankovní půjčka Hradec Králové

Naše společnost se pohybuje v prostředí poskytování nebankovních půjček pro podnikatele více než jedno desetiletí. Máme za sebou mnoho úspěšných podnikatelských úvěrů, které jsme poskytli klientům právě z Hradce Králové. Půjčky poskytujeme již od 100 000 Kč a doba splácení je možná od 6 měsíců do 20 let.

Dokážeme vám pomoci i s refinancováním stávajícího závazku u jiné společnosti, který je pro vás jakkoliv nevýhodný. Pokud hledáte ověřeného poskytovatele půjček právě z Hradce Králové, obraťte se na nás.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte své nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Nebankovní půjčky v Hradci Králové

Naši klienti se na nás často obrací, protože u banky s žádostí o úvěr neuspěli. Banky zpravidla nahlíží do registru dlužníků, což u nás neděláme. Nechceme ani žádné dokládání příjmů, jestli máte vyživovací povinnosti vůči třetím osobám a podobně. V Hradci Králové jsme se setkali již s několika případy, kdy banka zamítla žádost o úvěr a dotyčný se obrátil na naši společnost. Jeho žádostí jsme se zabývali individuálně a připravili mu tak půjčku přímo na míru s vyplacením jeho stávajícího závazku u jiné společnosti. Po refinancování závazku u ZOXO měl klient menší úrok a tím pádem i menší měsíční splátku.

Jaké úvěry poskytujeme?

Nejčastěji poptávanou částkou v Hradci Králové je 500 000 Kč. Podnikatelé úvěr využívají především k rozšíření podnikání například na rekonstrukci dílny, provozovny, na nákup nových strojů nebo vybavení, na nákup materiálu apod. Doba splácení úvěru je od 6 měsíců až do 20 let (u vyšších částek).

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Hradci Králové - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik velmi důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Refinancujte u ZOXO

Pojďme si nejdříve vysvětlit, co znamená pojem REFINANCOVAT. Refinancováním se rozumí, že váš dluh u jiné společnosti splatíme a poskytneme vám jednu půjčku s pevným úrokem po celou bodu jeho splácení. Ještě to zkusíme jednodušeji: jde o splacení úvěru novým úvěrem s lepšími podmínkami. A kdy je třeba využít refinancování úvěru? Pokud se dlužník dostane do situace, kdy jsou měsíční splátky nad jeho síly a stávají se tak velkou zátěží. Dalším důvodem může být konec fixační doby úvěru a s tím měnící se výše úrokové sazby. Aby naši klienti neměli obavu ze skrytých poplatků, veškerou dokumentaci dodáme k nahlédnutí ještě před podpisem smlouvy. Klient se tak může v klidu a pohodlí doma seznámit se všemi dokumenty předem. Správa jednoho úvěru ušetří čas i peníze. Veškeré naše produkty jsou vázány na ručení nemovitostí a u refinancování je to stejné. Úvěry poskytujeme do 70 % hodnoty nemovitosti. 

 

Chci refinancovat půjčku

 

Zajištění půjčky

Jak jsme již zmiňovali, naše půjčky v Hradci Králové musí být vždy ručené nemovitostí, a to nejen v Hradci Králové. Nemovitost nemusí být nutně ve vašem vlastnictví. Nabízíme i možnost “zástavce” to znamená, že vám může ručit třetí osoba, která nemovitost vlastní ať už se jedná o osobu z rodiny nebo přátel. Nerozlišujeme, jestli nemovitost vlastní fyzická nebo právnická osoba, ručit můžete jakoukoliv nemovitostí ať už je v osobním vlastnictví jako je rodinný dům či bytová jednotka nebo se jedná o komerční objekt nebo pozemek ve vlastnictví firmy.  Pokud je váš majetek v SJM (společné jmění manželů), pak musí s ručením souhlasit oba manželé. V případě, že by jeden z manželů se zástavou nesouhlasil, nebylo by možné řádně uzavřít smlouvu o úvěru. Zástavní smlouvu musí vždy podepsat všichni ručitelé. Díky zástavě nemovitosti od našich klientů nepožadujeme dokládání jejich měsíčních příjmů. Návrh na vklad od katastru nemovitostí (dále jen “KN”) podáváme ihned po podpisu smluv a ostatních důležitých dokumentů. Oproti tomu výmaz z KN zřizujeme neprodleně po úplném splacení závazku tzn. jistiny i úroků. Ptáte se, co dělat v případě, že je už vaše nemovitost zatížena zástavním právem? Odpověď je jednoduchá - stačí nám sdělit u jaké společnosti máte úvěr, v jaké výši a dokument s vyčíslením dlužné částky, pak už vše s poskytovatelem úvěru vyřešíme za vás.  

Jak probíhá odhad nemovitosti? 

Jak jsme již zmiňovali, pro poskytnutí nebankovního úvěru od ZOXO je třeba ručit nemovitostí. Hradec Králové a jeho okolí známe velice dobře. Odhad nemovitosti u nás provádí úvěrový specialista, službu odhadu nemovitosti provádíme zdarma v případě, že podáte žádost o úvěr právě u nás a doložíte veškeré potřebné dokumenty. A jak to celé probíhá? Vyhledáme si vaši nemovitost v katastru nemovitostí, který je všem veřejně přístupný. Zjistíme, zda nemáte nějaká vlastnická omezení. Podle aktuálních fotografií nemovitosti určíme, v jakém stavu se nachází a porovnáme ji s jinými nemovitostmi podobného typu v dané lokalitě. Dle odhadu nemovitosti se odvíjí výše poskytnutého úvěru. Pokud je ručení dostatečné je možné nabídnout i úvěr vyšší. Ve druhém případě, kdy nemovitost nesplňuje kritéria, může být úvěr poskytnut i v nižší částce, než o kterou jste žádali nebo vás vyzveme k doplnění například o další nemovitost k ručení.