Nebankovní půjčka Karlovy Vary

V Karlovarském kraji se řadíme na přední příčky poskytovatelů  podnikatelských nebankovních úvěrů. V Karlových Varech a okolí působíme již 10 let. Každou půjčku řešíme individuálně a snažíme se našim klientům vyjít vstříc.

Půjčky slouží pro podnikatele a živnostníky. Nechceme po vás dokládat měsíční příjem, požadujeme pouze zajištění nemovitostí, které vám může poskytnout i třetí osoba. Naše společnost vám pomůže s refinancováním stávajících závazků, které jsou pro vás jakkoliv nevýhodné.

Pokud hledáte ověřeného poskytovatele půjček právě z Karlových Varů, obraťte se na nás.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
Jsme v Karlových Varech přímý poskytovatel půjček
Garantujeme klientům z Karlových Varů předčasné splacení zdarma
Po celou dobru splácení v Karlových Varech je fixní úrok
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebuje vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou provždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete peníze

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

Proč byste si měli v Karlových Varech vybrat ZOXO?

  • ZOXO působí hlavně v západních Čechách, kraj dobře známe
  • nabízíme možnost osobní schůzky u vás doma 
  • není nutné dodávat k ručení úřední odhad nemovitosti

Co je třeba splnit ke schválení půjčky?

Karlovy Vary jsou z ekonomického hlediska velmi dobrým regionem a schválení půjčky zde není nějak obtížné. Důležité je, aby žadatel o půjčku byl aktivní podnikatel nebo držitel živnostenského oprávnění a měl možnost půjčku ručit. K ručení můžete použít i svůj osobní majetek, záleží na vašich možnostech. Ke každé žádosti přistupujeme individuálně a každému můžeme připravit půjčku na míru. 

Jaké půjčky nabízíme?

Poskytujeme financování od 100 tisíc do 10 milionů. Nejčastější žádost o půjčku je u nás částka 700 tisíc. Ukázkovou kalkulaci na tuto půjčku si můžete udělat zdarma na našich stránkách.

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka Karlovy Vary - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Rychlá půjčka v Karlových Varech

Peníze vyplácíme klientům na základě vložení zástavního práva nemovitosti na příslušném katastrálním úřadě. Vyplacení prostředků probíhá v hotovosti nebo na bankovní účet klienta. Vše závisí na domluvě a výši finančních prostředků. Víme, že čas jsou peníze, proto finance uvolňujeme ihned, jak je to možné.  

Dlouhodobá půjčka bez registru v Karlových Varech

Pokud máte záznam v bankovním, nebo nebankovním registru, ve většině případů to znamená, zamítnutí jakékoliv žádosti o půjčku. Pro ZOXO ale není záznam v registru nepřekonatelnou překážkou. Každého klienta hodnotíme komplexně, a proto záznam v registru není důvodem k zamítnutí půjčky. 

Půjčka se zástavou 

Abychom nemuseli nahlížet do registru dlužníků, abychom nemuseli požadovat výši příjmů atd., je vždy nutné, aby půjčka byla něčím ručená. Movitý majetek ve většině případů neakceptujeme, proto je vždy nutné mít k ručení jakoukoliv nemovitost, nejen v Karlovarském kraji. Ručení nemovitostí může být na území celé ČR a dokonce i ve vlastnictví třetí osoby.