Nebankovní půjčka Ostrava

Máte v plánu začít podnikat v Ostravě nebo již podnikáte a jen potřebujete finanční injekci, pro rozšíření vašeho podnikání? Naše společnost vám může pomoci. S naší dlouholetou zkušeností jsme schopni vytvořit půjčku tak, aby odpovídala přímo vašim potřebám.

K čemu půjčku využijete, je jen na vás. Naši půjčku na cokoliv můžete splácet až 20 let. Jako jedni z mála v Ostravě mají naši klienti možnost předčasného splacení úvěru zdarma již po 6 měsících od poskytnutí úvěru, a to za předpokladu řádného splácení.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
Ostrava - jsme přímý poskytovatel nebankovní půjčky
Pro Ostravu garantujeme předčasné splacení půjčky zdarma
V Ostravě máme garanci fixního úroku
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Ostravě na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaši nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Ostravě na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO Ostarva

Na refinancování

 Vyplaťte nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Proč byste si měli v Ostravě zvolit právě ZOXO?

  • dlouholetá zkušenost a znalost trhu
  • možnost osobní schůzky v sídle naší společnosti
  • úrok již od 6,9 %
Úvěry od 6,9 %

 

Co je třeba splnit ke schválení půjčky?

Ostrava je z ekonomického hlediska velmi dobrým regionem a schválení půjčky zde není nijak obtížné. Důležité je, aby žadatel o půjčku byl aktivní podnikatel nebo držitel živnostenského oprávnění a měl možnost půjčku ručit. K ručení můžete použít i svůj osobní majetek, záleží na vašich možnostech. Ke každé žádosti přistupujeme individuálně a každému můžeme připravit půjčku na míru.

Jaké půjčky nabízíme v Ostravě?

Poskytujeme financování od 100 tisíc do 10 milionů. Velmi častá žádost o půjčku je u nás na částku 300 tisíc. Ukázkovou kalkulaci na tuto půjčku si můžete udělat zdarma na našich stránkách.

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce v Ostravě s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Ostravě - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Rychlá nebankovní půjčka se zástavou v Ostravě

Pokud žijete v Ostravě nebo blízkém okolí, máme pro vás půjčku s rychlým a jednoduchým vyřízením. Můžete hned zvednout telefon a rovnou nám zavolat, poslat e-mail nebo vyplnit žádost na webových stránkách, záleží jen na vás, jakou komunikaci upřednostňujete. Telefonická komunikace bývá zpravidla nejrychlejší, zvlášť když máte připravené potřebné údaje. Půjčku jsme schopni poskytnout komukoliv, kdo podniká déle než půl roku, jedinou podmínkou je ručení nemovitostí, která se nachází na území České republiky. Nemáte ručení? Nevadí. Ručit vám může i třetí osoba, která vlastní nemovitost. Poptávka po půjčce je samozřejmě nezávazná. Čím rychleji se odhodláte, tím dříve můžete půjčku v Ostravě získat.

Dlouhodobá půjčka

Dlouhodobou půjčkou se rozumí půjčka s anuitním splácením. To znamená, že v průběhu měsíčních splátek hradíte úrok a část jistiny, a to po celou dobu splácení. Ze začátku hradíte spíše úrok. Postupem se ale karta obrací a čím blíže jste ke splacení vaší půjčky, tím více hradíte z měsíční splátky jistinu. Tento typ půjčky je vhodnější pro vyšší částky s delší dobou splácení. Půjčku s anuitním splácením nabízí většina bankovních i nebankovních institucí, a to nejen v Ostravě, ale po celé republice. Je to nejrozšířenější typ půjčky, na který můžete narazit. Mnoho lidí volí právě tuto variantu. Ať již zvolíte dlouhodobou půjčku nebo jinou, doporučujeme nastavení trvalého příkazu ve vaší bance se splatností o 3 dny dříve, než máte splátku hradit. Některé banky stále nepřipisují platby o státních svátcích nebo víkendech. Pokud toto uděláte, vyhnete se tak případným nedorozuměním s případnou pozdní platbou.

Půjčka na směnku v Ostravě 

Někteří lidé z Ostravy se na nás obrací s dotazem, zdali společnost ZOXO půjčuje v Ostravě finanční hotovost takzvaně “na směnku”. Odpověď zní ne. Na směnku vám půjčí například soukromý investor, který poskytne hotovost oproti podpisu směnky. Naše společnost takové postupy nepraktikuje. Veškeré půjčky jsou zajištěné platnou smlouvou o zápůjčce a zástavní smlouvou s ověřenými podpisy. Dále jsou všem našim budoucím klientům k dispozici Obchodní podmínky, které jsou k nahlédnutí na stránkách ZOXO. Na internetových stránkách, v odkazu “ke stažení” také naleznete i další dokumenty jako je vinkulace, ceník poplatků, souhlas se zpracováním osobních údajů, a také pro vás připravujeme dokument k předčasnému splacení úvěru.