Nebankovní půjčka Olomouc

Poskytování podnikatelských úvěrů v Olomouci je naší silnou stránkou a máme za sebou více než desetiletou zkušenost s řadou úspěšných financování. Nabízíme půjčky s balonovým nebo anuitním splácením. Zjistíme, která půjčka je pro vás nejvýhodnější a upravíme vám ji přímo na míru.

Aby mohla být půjčka schválena a vyplacena, je nezbytné, aby byla ručena nemovitým majetkem. Ručení vám může poskytnout i třetí osoba.  Pokud jste z Olomouce a hledáte toho správného poskytovatele nebankovních půjček, neváhejte se na nás obrátit.

Dělá nám radost sledovat, jak naše půjčky pomohly mnoha klientům v Olomouci a v jejich podnikání se jim daří.

 

  • administrativu vyřešíme za vás
  • rychlé vyplacení
  • bezpečné překonání obtížného období

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 
 
 

Naše půjčka slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka v Plzni na rekonstrukci

Na rekonstrukci

Potřebujete vaše nemovitost zrenovovat?

Půjčka v Plzni na rozšíření podnikání

Na rozšíření podnikání

Chybí vám peníze na investice a rozvoj?

Půjčka v Plzni na vyplacení exekucí

Na vyplacení exekucí

Zbavte se starých problémů jednou pro vždy! 

Refinancování od ZOXO

Na refinancování

 Vyplaťte své nevýhodné půjčky a ušetřete

 
 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

 

* Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky, nebo náš obchodní zástupce. Zobrazit kompletní ceník

 

 
 

Vzory smluv a dokumentů k půjčce pro podnikatele

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou půjčku pro podnikatele

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci si půjčit

 

 

Kdo jsme? ZOXO!

  • zkušení
  • féroví
  • spolehliví

Ke klientům přistupujeme individuálně.

Působnost ZOXO v Olomouci

Ptáte se, jak dobře známe Olomouc a přilehlé okolí? Máme pro vás uspokojivou odpověď - za více než deset let působnosti máme velké zkušenosti s poskytováním úvěrů právě v této lokalitě. Město Olomouc máme v oku a víme, jaká je zde ekonomická úroveň. Od roku 2018 zde bylo dokončeno mnoho developerských projektů, v tomto směru je v Olomouci řada podnikatelských příležitostí.

Pro více informací o půjčkách na developerské projekty nás kontaktujte.

Typy půjček pro Olomouc

Nejen v Olomouci nabízíme tyto typy půjček:

  1. Půjčka s balonovým splácením - typ půjčky, kdy splátku jistiny máte odloženou na později a tím jsou měsíční splátky úroků nižší. Hodí se pro úvěry s kratší výpůjční dobou a nižší jistinou např.: 300 000 tis. na dobu 2 let. 

  2. Půjčka s anuitním splácením - je klasická půjčka, kterou znáte z banky. Měsíčně v jedné splátce hradíte úroky + jistinu. Čím více se blížíte ke splacení úvěru, tím více splácíte jistinu a méně úroky. Využití této půjčky je běžné u úvěrů s delší výpůjční dobou například na 10 let.

  3. Financování developerských projektů - u tohoto typu půjčky můžete úvěr čerpat postupně. Jak bude probíhat výstavba, naše společnost vám bude průběžně uvolňovat finanční prostředky. Financování výstavby nabízíme již od 6,9 %.

 

 

ZOXO - půjčka s předčasným splacením zdarma

Půjčka na exekuce s možností předčasného splacení ZDARMA

Poskytujeme výhodné půjčky na území celé České republiky. Půjčka je nastavena tak, abychom mohli klientům nabídnout nízký úrok!

Více informací

 

ZOXO-půjčka online

Půjčka v Olomouci - online

Půjčka online se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, nebo na uvedeném telefonním čísle a žádost vyplníme společně. 

Více informací

 

ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací

 

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Získat úvěr je jednoduché

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

 

Půjčka se zástavou nemovitosti

Veškeré půjčky, které naše společnost poskytuje musí být ručené nemovitostí. Nemovitý majetek je tzv. majetek svázaný se zemí jež nelze přemístit.  Jde především o pozemky, bytové jednotky, budovy, jiné stavby apod. Zástava nemovitosti oproti poskytnutí půjčky není nic neobvyklého. Jedná se o běžný postup, který uplatňují i bankovní společnosti (například u hypotečního úvěru). Společnost takto podmíní zápůjčku vznikem zástavního práva. Návrh na vklad podá na příslušném katastru nemovitostí, na který doloží požadovaný dokument s ověřenými podpisy. Zástavní právo vzniká až po zákonem stanovené ochranné lhůtě 20 dnů od podání žádosti. Tato lhůta je povinná a nejde ji nijak zkrátit. V této době katastr provede navrhovanou změnu. Ochranná lhůta je dána z důvodu ochrany před ilegálními změnami na dané nemovitosti. Zástava na nemovitosti trvá po celou dobu splácení půjčky. Ve chvíli kdy je půjčka úplně splacena a dlužník již dluh nemá, podává společnost tentokrát na katastr nemovitostí návrh na výmaz zástavního práva. Platí zde stejný postup jako při vkladu, kdy je průběh výmazu ošetřen ochrannou lhůtou. 

Kalkulačka balonové půjčky

Balonová půjčka pro podnikatele v Olomouci se zástavou nemovitosti je u nás vyhledávaným produktem. Tento typ půjčky je vhodný především pro podnikatele, kteří preferují nižší splátky. U balonové půjčky měsíčně splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte až v poslední splátce.

Jednoduchý příklad: 

Půjčka: 100 000 Kč

Doba splácení: 2 roky (24 měsíců)

Měsíční splátka: 580 Kč 

Z toho vyplývá, že 24 krát uhradíte 580 Kč + v poslední dvacáté čtvrté splátce uhradíte i jistinu ve výši 100 000 Kč. Poslední dvacátá čtvrtá splátka tedy bude ve výši 100 580 Kč.


Na našich webových stránkách www.zoxo.cz je vám k dispozici kalkulačka pro tento typ půjčky, ale naleznete zde i kalkulačku pro půjčku s anuitním splácením (můžete si tak porovnat, jak by přibližně vypadaly vaše měsíční splátky). Do kalkulačky zadáte jen výši částky, kterou si chce půjčit a dobu, na jakou si chcete finance vypůjčit. U balonové půjčky nabízíme i možnost prodloužení splácení či přechod (změnu) na anuitní typ půjčky. Na konci období je také možnost úvěr refinancovat.

Úvěr na míru a na cokoliv 

Uvažujete o půjčce? Potřebujete tzv. finanční injekci k rozšíření podnikání, uhrazení faktur nebo kvůli nečekanému výdaji? Sjednání úvěru u ZOXO je velmi jednoduché. Podmínkou pro poskytnutí úvěru je ručení nemovitostí a aktivní podnikání (ručení vám může poskytnout i třetí osoba jako jsou rodiče, partner apod.). Zavolejte nebo vyplňte žádost na našich webových stránkách. K vyřízení půjčky na míru a na cokoliv je třeba doložit výpis ze živnostenského rejstříku, katastru nemovitostí.  Zhodnotíme nemovitost a určíme maximální možnou výši poskytnutí úvěru na cokoliv. Nebudeme se vás zbytečně vyptávat, na co vám budou finanční prostředky sloužit. K čemu je využijete je jen vaše věc. Velkou výhodou je fixní úrok, který zůstává neměnný po celou dobu splácení. Dalším plusem je možnost mimořádných splátek nebo předčasné splacení úvěru zdarma po půl roce řádného splácení.