Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
Přímý poskytovatel půjčky pro podnikatele
Garance s u půjčky pro podnikatele
Půjčka pro podnikatele - vždy pevné splátky
 
 

Náš podnikatelský úvěr slouží, na co je zrovna třeba

Naše půjčky jsou bezúčelové a proto je můžete v podnikání použít, na co zrovna potřebujete.

 

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro živnostníky a OSVČ

Máte aktivní živnostenský list?

Půjčka na IČ

Půjčka na IČ

Pomoc v začátcích podnikání

Půjčka na podnikání

Půjčka pro začínající podnikatele

 Podpoříme váš podnikatelský začátek 

Půjčka pro podnikatele a pro firmy

Půjčka pro firmy

 Pro malé i velké firmy s.r.o., a.s., atd. 

 

 

Ceník poplatků u půjček pro podnikatele

Zpracování žádosti o půjčku online ZDARMA
Měsíční poplatek za správu úvěru ZDARMA
Zpracování odhadu nemovitosti ZDARMA
Změna ve smlouvě před podpisem ZDARMA
Předčasné splacení půjčky ZDARMA*

*Podmínky předčasného splacení zdarma vám sdělí operátor infolinky nebo náš obchodní zástupce. Vzorec RPSN a jeho výpočet je volně ke stažení.

 
 
 
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Sjednejte si u nás férovou podnikatelskou půjčku

Zkušenosti našich klientů jsou více než 1000 slov

ZOXO na Firmy.cz

  Chci půjčit
 
 

Půjčka pro podnikatele od ZOXO

Jak si poradit, když potřebujete půjčit určitý obnos, ale bankovní společnosti se k vám obrátily zády a vaši žádost zamítly? Nemusíte zoufat, můžete využít jinou úvěrovou společnost a zajistit si tak dostatek finančních prostředků. Zoxo pomáhá začínajícím podnikatelům, při refinancování několika půjček s vysokými splátkami nebo pokud máte v registru dlužníků záznam a potřebujete půjčku bez registru.

 

 

 
 
 
 
Rada pro podnikatele a OSVČ - jak vyplnit daňové přiznání

Rada: jak vyplnit online daňové přiznání?


V roce 2021 můžete využít několik novinek v podání daňového přiznání. Posouvá se lhůta, do kdy podat daňové přiznání a zároveň můžete využít podání elektronickou formou. Připravili jsme průvodce, jak vyplnit daňové přiznání. 

Více informací

 

Tip pro podnikatele a OSVČ - půjčku si můžete odečíst z daní

Tip: půjčku ZOXO si můžete odečíst z daní


Věděli jste, že si úroky z úvěru od Zoxo a poplatky můžete odečíst z daní? Připravili jsme pro vás podrobného průvodce, který vás seznámí s tím, které úroky je možné z daní odečíst. 

Více informací

 

 

 

Naše půjčky jsou výhodné

Nebankovním půjčkám roste každý rok popularita zejména proto, že je vyřídíte ihned, bez nutnosti dokládat celou řadu dokumentů a peníze jsou vám odeslány velmi rychle. Záleží na tom, u které banky máte vedený osobní účet, ale bývá běžnou praxí, že peníze obdržíte do 10 minut od jejich odeslání.

Další výhodou je to, že tyto společnosti mají možnost přistoupit ke každé žádosti individuálně a individuálně přistupuje i k možným záznamům v registrech dlužníků. Půčka bez registru pak není pro nebankovní společnost žádný problém.

Nebojte se oslovit Zoxo prostřednictvím kontaktního formuláře a zjistíte, jakou nabídku by měla připravenou pro vás.

U Zoxo máte jistotu pevné úrokové sazby. Sjednaná splátka zůstane ve stejné výši po celou dobu splácení půjčky, a to i v případě, kdy na finančních trzích dojde ke zvýšení úrokových sazeb.

Půjčku je možné splatit kdykoliv i před sjednaným datem konce splácení. Splátky si volíte při podpisu smlouvy tak, aby pro vás byla výše měsíční splátky pohodlná a nezatížila rodinný rozpočet.

Splátky půjčky jsou rozvrženy buď jako anuitní nebo balónové.

Anuitní splácení znamená, že jsou úroky započteny v měsíční splátce a splácíte každý měsíc stejnou částku, splátku jistiny i úroků. Balónové splácení znamená, že platíte pouze úroky a na konci splácení vrátíte celou jistinu.

Shrnutí výhod:

  • Rychlost vyřízení, rychlé připsání prostředků na bankovní účet.
  • Pro vyřízení není nutná žádná osobní schůzka.
  • Půjčka bez registru není problém.
  • Garance pevné úrokové sazby a možnost splatit úvěr dříve bez sankcí.
  • Půjčku je možné kdykoliv refinancovat jinou půjčkou, půjčkou od jiné nebankovní společnosti nebo bankovním úvěrem.
  • Volíte si výši měsíční splátky, délku splácení i formu placení splátek.
  • Za vyřízení neplatíte poplatky předem.
  • Můžete ji použít ke konsolidaci.
 

Jak funguje půjčka pro podnikatele? 

 

Jak se splácí půjčka pro OSVČ

Jak se splácí podnikatelská půjčka


 

Podnikatelská půjčka dává možnost volby mezi anuitním a balónovým splácením. Dále máte možnost vkládat mimořádné splátky a tím snížit celkový závazek.

V případě anuitního splácení bude váš rodinný rozpočet zatížený stále stejně vysokou splátkou. Máte jistotu, že vám předepsaná splátka nebude navýšena.

U balónového splácení (krátkodobá půjčka) máte delší čas na to, abyste získali potřebný kapitál. Splácíte velmi nízkou částku, která představuje jen splátku úroků. V poslední splátce zasíláte navíc celkovou výši dohodnutého úvěru.

Dokumenty potřebné k půjčce pro podnikatele a OSVČ

Co je třeba doložit pro poskytnutí půjčky


Podnikatelská půjčka vám bude schválena v případě, že máte aktivní podnikání. Podle výpisu z bankovního účtu budou zkontrolovány vaše příjmy. Půjčka bez registru může tolerovat drobné záznamy v registrech dlužníků, každý případ se schvaluje individuálně. Zastavenou nemovitost posoudí odhadce a z odhadnuté ceny bývá klientům vyplaceno obvykle 70 % hodnoty formou půjčky. Jakmile dojde ke splacení úvěru, provede se výmaz zástavy i na katastru nemovitostí.

Po schválení žádosti o půjčku jsou peněžní prostředky okamžitě odeslány na bankovní účet klienta.

 

Jak postupovat při výběru půjčky pro podnikatele a OSVČ

Jak postupovat při výběru půjčky


 

Až budete vybírat, kde požádat o půjčku bez registru, zkontrolujte si nejprve reference věřitele. Zda se jedná o registrovanou společnost s dlouholetou praxí na finančním trhu v České republice.

Pro srovnání jednotlivých nabídek na půjčky bez registru použijte ukazatel RPSN. Podle celkových nákladů na půjčku si snadno vyberete výhodnou nabídku.

Půjčku si vybírejte tak, aby vám byla vyplacena alespoň 70% částka odhadní ceny nemovitosti. Pokud potřebujete vyšší plnění, jediná možnost je pak výkup nemovitosti.

 

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je ve výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společností podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí
 

Půjčky pro podnikatele poskytujeme od 100.000 Kč

  

 

Potřebujete poradit?