Půjčka s notářským zápisem je záruka přímé vykonavatelnosti

K půjčkám s notářským zápisem se přistupuje v případě, kdy si klient půjčuje částku nad 1 milion korun. Společnost ZOXO předloží v notářské kanceláři veškerou smluvní dokumentaci, kterou klient podepisuje. Notář ověří platnost smluv a následně provede notářský zápis, který potvrzuje, že klient uznává závazek u společnosti ZOXO. 

Půjčka je proplacena v kanceláři notáře po podpisu listiny a za přítomnosti notáře. Notářský zápis je zároveň zárukou seriózního jednání společnosti ZOXO, kdy úvěrové smlouvy a splátkový kalendář kontroluje notář.

 

Co to je notářský zápis s přímou vykonavatelností?

Notářský zápis je listina s předepsanými náležitostmi. Konkrétní podoba podléhá podmínkám stanoveným zákonem. V advokátní kanceláři ověří notář platnost smlouvy a klient podpisem stvrzuje půjčku. Uznává dluh a dává souhlas s vykonáním případného vymáhání půjčky. Listina se archivuje u notáře po dobu 100 let.

  • dohled nad smlouvami od notáře
  • pouze u vysokých půjček
  • notáře může vybrat klient
 

ZOXO na Firmy.cz

Kolik si můžu půjčit?

Půjčka bez nahlížení do registru s anuitním splácením a se zástavou nemovitosti. Splátky si rozložte až na 20 let, garantujeme stejnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Splátka v sobě obsahuje splátku jistiny a úrok.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
3 400 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce ve výši 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
Tato půjčka bez registru s balonovou splátkou je vhodná pro každého, pokud preferujete nižší splátky. Splácíte pouze úroky a jistinu uhradíte v poslední splátce. Kdykoliv můžete refinancovat k bance, nebo přejít na anuitní splácení.

Více o anuitním a balonovém splácení

Minimální měsíční splátka
1 150 Kč
Úroková sazba od 6.9% p.a.
Při půjčce s odloženou jistinou ve výši 400 000,- Kč na 1 rok s úrokovou sazbou 6,90 % p.a. je pravidelná měsíční splátka ve výši 2 300,- Kč + splátka jistiny v poslední měsíc ve výši 400 000,- Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4,00% z jistiny (16 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 7,12% je 427 600,- Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.
předčasné splacení zdarma
žádné poplatky předem
až 70 % hodnoty nemovitosti
nížší splátky - platíte pouze úroky
předčasné splacení zdarma
až 70 % hodnoty nemovitosti
 

 

Proč je nutný notářský zápis

U půjček vysokého objemu je zvýšené riziko nesplácení. V případě notářského zápisu je průběh soudního řízení o vymáhání nesplácené půjčky mnohem rychlejší a jednodušší. Notářský zápis zároveň osvobozuje ZOXO od placení soudních poplatků, které se v případě dlouhých sporů o půjčky s vysokou jistinou mohou vyšplhat až na stovky tisíc. 

 

Kde probíhá notářský zápis

Notářský zápis může provést jen notář, který je členem notářské komory. Konkrétní kancelář si může zvolit klient v případě osobních preferencí nebo notářskou kancelář kontaktuje ZOXO.

 

Co je potřeba při podpisu

Všechny podklady a zadání notáři předáme. Jsou to například občanské průkazy, připravené úvěrové smlouvy (znění odsouhlasené společností ZOXO a klientem), splátkový kalendář aj. Notář kontroluje občanské průkazy. Vždy je nutné mít doklady totožnosti s sebou!

 

Jak probíhá podpis notářského zápisu?

Na domluvený termín podpisu se sejdou všechny strany - zástupce ZOXO, klient a notář. Notář znovu vše klientovi vysvětlí (náležitosti půjčky, výši splátky a k jakému dni je povinnost úhrady splátky) všechny dokumenty před klientem přečte nahlas a ověří si, zda klient všemu rozuměl a zda s podmínkami souhlasí.

 

 

 

Ukázka notářského zápisu, který se používá u úvěru od ZOXO

 

Vzor notářského zápisu

 

Vzory ostatních smluv k půjčce

 

 

ZOXO - refinancování nevýhodných půjček

Refinancování půjčky

Refinancovat můžete jednu, nebo více nevýhodných půjček. Pokud pro vás vaše současná půjčky přestala být výhodná, spočítejte si u nás výši našich splátek a prostudujte naše podmínky financování. 

Více informací
 
ZOXO - půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele a OSVČ s ručením nemovitostí. Poskytujeme úvěry i začínajícím podnikatelům, kteří ještě nemají daňové přiznání. Ručení půjčky může poskytnout i třetí osoba. 

Více informací
 
ZOXO - na co si dát pozor při sjednání půjčky

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu se pohybuje velké množství poskytovatelů nebankovních půjček a orientovat se v nich je problematické. Zde popisujeme několik důležitých věcí, na které si musíte dávat POZOR!

Více informací
 

Výhody ZOXO půjčky

ŽÁDNÉ skryté poplatky
FIXNÍ úroková sazba
Předčasné splacení úvěru ZDARMA a bez sankcí

Co vás nejvíce zajímá

Při půjčce ve výši  200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., je pravidelná měsíční splátka ve výši  3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (8 000 Kč) a za podání na katastru nemovitostí  2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je  254 815 Kč. Uvedená kalkulace je orientační a nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, které neposkytujeme.           

Naše úroková sazba je nastavená jako fixní po celou dobu trvání úvěru. Nezapomínejte na to, že ne všichni spadají pod ČNB, takže jinde vám mohou už za 1/2 roku úrokovou sazbu navýšit i o 300 %. Také si na naše klienty nevymýšlíme nesmyslné pokuty a sankce. Proto vám nikdy nenabídneme úrok nižší než 6,9 %, jednáme férově.

ANO, po 6 měsících řádného splácení můžete od nás odejít bez sankce a pokut.

Všechny dokumenty (smlouvu o půjčce, zástavní smlouvu, obchodní podmínky atd), které budete s naší společnosti podepisovat, vám samozřejmě zašleme předem k prostudování a termín podpisu si nastavíme tak, abyste se stihli se vším seznámit. Jsme maximálně transparentní, proto tyto dokumenty můžete najít už nyní v sekci Ke stažení 

ANO, pokud se například rozhodnete o částečné splacení půjčky, splátky vám automaticky přepočítáme a snížíme.

Pokud se jedná o mimořádný případ, můžeme se domluvit na dočasném odkladu - stát se to může, například dlužníkovi vyprší trvalý příkaz na placení splátek. Pokud klient ale nekomunikuje, musíme postupovat podle smlouvy. Výše úroku z prodlení odpovídá ročně repo sazbě stanovené ČNB pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 proc. bodů (nařízení vlády č. 351/2013 Sb.). To je fér!

 

Potřebujete poradit?